Samsung QE85QN70FAU 2,16 m (85") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna
Kód: TVASA1LCD0793Podrobný popis
Samsung QE85QN70FAU 2,16 m (85") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Common Interface (CI) | Áno |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Počet HDMI portov | 4 |
| Verzia Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Common Interface Plus (CI+) | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| AI zvýšenie rozlíšenia | Áno |
| Viacnásobné zobrazenie | Áno |
| Eko senzor | Áno |
| Funkcia Tap view | Áno |
| Podpora televízneho kľúča | Áno |
| Technológia spracovania obrazu | Samsung Real Depth Enhancer |
| Podpora HDR | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), Neo Quantum HDR, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| Technológia stmievania podsvietenia | Supreme UHD Dimming |
| Hĺbka (s podstavcom) | 366,5 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 1901,7 mm |
| Hĺbka stojana (palce) | 36,6 cm |
| Šírka stojana | 37,5 cm |
| Výška (s podstavcom) | 1144,2 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 42,3 kg |
| Výška (bez stojana) | 1086,5 mm |
| Šírka (bez stojana) | 1901,7 mm |
| Hĺbka (bez stojana) | 26,9 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 40,7 kg |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Spotreba energie (max) | 310 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Režim úspory energie | Áno |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 300 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 127 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | E |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba elektrickej energie | 127 W |
| Technológia pohybovej interpolácie | Motion Xcelerator |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja | 144 Hz |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 214 cm |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Technológia zobrazenia | Neo QLED |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Marketingový názov dynamického kontrastného pomeru | Quantum Matrix Technology |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 100 Hz |
| Uhlopriečka displeja | 2,16 m (85") |
| RMS výkon | 20 W |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| Výstupné zvukové kanály | 2.0 kanály/kanálov |
| Object Tracking Sound+ (OTS+) | Áno |
| Režimy zvuku | Adaptive Sound Pro |
| Aktívny zosilňovač hlasu (AVA) | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Webový prehliadač | Áno |
| VESA montáž | Áno |
| Farba | Čierna |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 600 x 400 |
| Typ lunety | 3 strany bez rámu |
| Šírka balenia | 2059 mm |
| Typ balenia | Box |
| Výška balenia | 1200 mm |
| Hĺbka balenia | 171 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 53,9 kg |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2204881 |
| Samsung technológie(AV/TV) | 4K AI Upscaling, Wide Viewing Angle, EyeComfort Mode, NQ4 AI Gen2 Processor, Auto HDR Remastering, Samsung TV Plus |
| Internetová televízia | Áno |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| Poskytovaný OS | Tizen |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV) | HbbTV 2.0.3 |
| Zrkadlenie zvuku | Áno |
| HbbTV | Áno |
| Smart TV | Áno |
| Počet OSD jazykov | 28 |
| On Screen Display (OSD) | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG) | Áno |
| Formát digitálneho signálu | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
| Upozornenia | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806095917023 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Common Interface (CI): | Áno |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Počet HDMI portov: | 4 |
| Verzia Common Interface Plus (CI+): | 1.4 |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| Common Interface Plus (CI+): | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| AI zvýšenie rozlíšenia: | Áno |
| Viacnásobné zobrazenie: | Áno |
| Eko senzor: | Áno |
| Funkcia Tap view: | Áno |
| Podpora televízneho kľúča: | Áno |
| Technológia spracovania obrazu: | Samsung Real Depth Enhancer |
| Podpora HDR: | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), Neo Quantum HDR, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| Technológia stmievania podsvietenia: | Supreme UHD Dimming |
| Hĺbka (s podstavcom): | 366,5 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 1901,7 mm |
| Hĺbka stojana (palce): | 36,6 cm |
| Šírka stojana: | 37,5 cm |
| Výška (s podstavcom): | 1144,2 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 42,3 kg |
| Výška (bez stojana): | 1086,5 mm |
| Šírka (bez stojana): | 1901,7 mm |
| Hĺbka (bez stojana): | 26,9 mm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 40,7 kg |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Spotreba energie (max): | 310 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Režim úspory energie: | Áno |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 300 kWh |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 127 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | E |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba elektrickej energie: | 127 W |
| Technológia pohybovej interpolácie: | Motion Xcelerator |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja: | 144 Hz |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 214 cm |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Technológia zobrazenia: | Neo QLED |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Marketingový názov dynamického kontrastného pomeru: | Quantum Matrix Technology |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 100 Hz |
| Uhlopriečka displeja: | 2,16 m (85") |
| RMS výkon: | 20 W |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| Výstupné zvukové kanály: | 2.0 kanály/kanálov |
| Object Tracking Sound+ (OTS+): | Áno |
| Režimy zvuku: | Adaptive Sound Pro |
| Aktívny zosilňovač hlasu (AVA): | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Webový prehliadač: | Áno |
| VESA montáž: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 600 x 400 |
| Typ lunety: | 3 strany bez rámu |
| Šírka balenia: | 2059 mm |
| Typ balenia: | Box |
| Výška balenia: | 1200 mm |
| Hĺbka balenia: | 171 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 53,9 kg |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2204881 |
| Samsung technológie(AV/TV): | 4K AI Upscaling, Wide Viewing Angle, EyeComfort Mode, NQ4 AI Gen2 Processor, Auto HDR Remastering, Samsung TV Plus |
| Internetová televízia: | Áno |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| Poskytovaný OS: | Tizen |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV): | HbbTV 2.0.3 |
| Zrkadlenie zvuku: | Áno |
| HbbTV: | Áno |
| Smart TV: | Áno |
| Počet OSD jazykov: | 28 |
| On Screen Display (OSD): | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG): | Áno |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
| Upozornenia: | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
