Samsung The Frame QE43LS03FAU 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna
Kód: TVASA1LCD0794Podrobný popis
Samsung The Frame QE43LS03FAU 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Common Interface (CI) | Áno |
| Počet RF portov | 3 |
| Počet HDMI portov | 4 |
| Počet USB 2.0 portov | 3 |
| PC vstup (D-Sub) | Nie |
| Audio Return Channel (ARC) | Áno |
| Verzia Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Common Interface Plus (CI+) | Áno |
| Funkcia Tap view | Áno |
| Technológia spracovania obrazu | NQ4 AI Gen 2 Processor |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), Quantum HDR, Filmmaker Mode |
| Podpora aplikácie SmartThings | Áno |
| Funkcia titulkovania | Áno |
| AI zvýšenie rozlíšenia | Áno |
| Viacnásobné zobrazenie | Áno |
| TV zvuk do mobilného zariadenia | Áno |
| Obrazová galéria | Áno |
| Podpora HDR | Áno |
| Ambientný režim | Áno |
| Herné funkcie | Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), Dynamic Black EQ, Game Motion Plus, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View, Surround Sound |
| Podpora televízneho kľúča | Áno |
| Eko senzor | Áno |
| Herný režim | Áno |
| Technológia stmievania podsvietenia | Supreme UHD Dimming |
| Počítačový stojan | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| Montážna sada | Áno |
| Hĺbka (bez stojana) | 24,9 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 969,5 mm |
| Šírka (bez stojana) | 969,5 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 196,8 mm |
| Výška (s podstavcom) | 591,9 mm |
| Hĺbka stojana (palce) | 19,7 cm |
| Šírka stojana | 67,8 cm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 8,6 kg |
| Výška (bez stojana) | 557,8 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 8,9 kg |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 114 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 52 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Spotreba elektrickej energie | 52 W |
| Režim úspory energie | Áno |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | G |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 108 cm |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Uhlopriečka displeja | 109,2 cm (43") |
| Technológia zobrazenia | QLED |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| LED podsvietenie | Áno |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Typ LED podsvietenia | Dual LED |
| Technológia pohybovej interpolácie | Motion Xcelerator |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Počet reproduktorov | 2 |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos |
| RMS výkon | 20 W |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| Adaptívny zvuk | Áno |
| Webový prehliadač | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Farba stojana | Čierna |
| VESA montáž | Áno |
| Farba | Čierna |
| Typ lunety | VNB (veľmi úzky rám) |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 200 x 200 mm |
| Typ stojana | Nožičky |
| Rok uvedenia | 2025 |
| Hĺbka balenia | 165 mm |
| Výška balenia | 677 mm |
| Šírka balenia | 1087 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 15,5 kg |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2204827 |
| Samsung technológie(AV/TV) | 4K AI Upscaling, Object Tracking Sound Lite, Q-Symphony, Samsung TV Plus, Adaptive Sound Pro, Wide Viewing Angle, Real Depth Enhancer, EyeComfort Mode, Smart Calibration Pro, Dolby Atmos®, Matte Display, One Connect Box, Works With Google Assistant, AI Auto Game Mode, Art Mode, Modern Frame Design & Bezel, Samsung SmartThings, Karaoke Mode |
| Smart TV | Áno |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| Zrkadlenie inicializované TV | Áno |
| Internetová televízia | Áno |
| HbbTV | Áno |
| Poskytovaný OS | Tizen |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV) | 2.0.4 |
| Zrkadlenie zvuku | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Hlasový sprievodca | Áno |
| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| On Screen Display (OSD) | Áno |
| Počet OSD jazykov | 28 |
| Elektronický programový sprievodca (EPG) | Áno |
| Automatické vyhľadávanie kanálov | Áno |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
| Formát digitálneho signálu | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 |
| Upozornenia | The product may contain small parts, keep out of reach of children., The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806097110965 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Common Interface (CI): | Áno |
| Počet RF portov: | 3 |
| Počet HDMI portov: | 4 |
| Počet USB 2.0 portov: | 3 |
| PC vstup (D-Sub): | Nie |
| Audio Return Channel (ARC): | Áno |
| Verzia Common Interface Plus (CI+): | 1.4 |
| Common Interface Plus (CI+): | Áno |
| Funkcia Tap view: | Áno |
| Technológia spracovania obrazu: | NQ4 AI Gen 2 Processor |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), Quantum HDR, Filmmaker Mode |
| Podpora aplikácie SmartThings: | Áno |
| Funkcia titulkovania: | Áno |
| AI zvýšenie rozlíšenia: | Áno |
| Viacnásobné zobrazenie: | Áno |
| TV zvuk do mobilného zariadenia: | Áno |
| Obrazová galéria: | Áno |
| Podpora HDR: | Áno |
| Ambientný režim: | Áno |
| Herné funkcie: | Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), Dynamic Black EQ, Game Motion Plus, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View, Surround Sound |
| Podpora televízneho kľúča: | Áno |
| Eko senzor: | Áno |
| Herný režim: | Áno |
| Technológia stmievania podsvietenia: | Supreme UHD Dimming |
| Počítačový stojan: | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| Montážna sada: | Áno |
| Hĺbka (bez stojana): | 24,9 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 969,5 mm |
| Šírka (bez stojana): | 969,5 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 196,8 mm |
| Výška (s podstavcom): | 591,9 mm |
| Hĺbka stojana (palce): | 19,7 cm |
| Šírka stojana: | 67,8 cm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 8,6 kg |
| Výška (bez stojana): | 557,8 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 8,9 kg |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 114 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 52 kWh |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Spotreba elektrickej energie: | 52 W |
| Režim úspory energie: | Áno |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | G |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 108 cm |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Uhlopriečka displeja: | 109,2 cm (43") |
| Technológia zobrazenia: | QLED |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Typ LED podsvietenia: | Dual LED |
| Technológia pohybovej interpolácie: | Motion Xcelerator |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| Audio dekodéry: | Dolby Atmos |
| RMS výkon: | 20 W |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| Adaptívny zvuk: | Áno |
| Webový prehliadač: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Farba stojana: | Čierna |
| VESA montáž: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Typ lunety: | VNB (veľmi úzky rám) |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 200 x 200 mm |
| Typ stojana: | Nožičky |
| Rok uvedenia: | 2025 |
| Hĺbka balenia: | 165 mm |
| Výška balenia: | 677 mm |
| Šírka balenia: | 1087 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 15,5 kg |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2204827 |
| Samsung technológie(AV/TV): | 4K AI Upscaling, Object Tracking Sound Lite, Q-Symphony, Samsung TV Plus, Adaptive Sound Pro, Wide Viewing Angle, Real Depth Enhancer, EyeComfort Mode, Smart Calibration Pro, Dolby Atmos®, Matte Display, One Connect Box, Works With Google Assistant, AI Auto Game Mode, Art Mode, Modern Frame Design & Bezel, Samsung SmartThings, Karaoke Mode |
| Smart TV: | Áno |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| Zrkadlenie inicializované TV: | Áno |
| Internetová televízia: | Áno |
| HbbTV: | Áno |
| Poskytovaný OS: | Tizen |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV): | 2.0.4 |
| Zrkadlenie zvuku: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Hlasový sprievodca: | Áno |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| On Screen Display (OSD): | Áno |
| Počet OSD jazykov: | 28 |
| Elektronický programový sprievodca (EPG): | Áno |
| Automatické vyhľadávanie kanálov: | Áno |
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 |
| Upozornenia: | The product may contain small parts, keep out of reach of children., The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
