Samsung The Frame QE50LS03FAU 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna
Kód: TVASA1LCD0780Podrobný popis
Samsung The Frame QE50LS03FAU 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna| Verzia Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Common Interface (CI) | Áno |
| Počet RF portov | 3 |
| Audio Return Channel (ARC) | Áno |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portov | 4 |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Common Interface Plus (CI+) | Áno |
| PC vstup (D-Sub) | Nie |
| Počet USB 2.0 portov | 3 |
| Technológia stmievania podsvietenia | Supreme UHD Dimming |
| Podpora aplikácie SmartThings | Áno |
| Technológia spracovania obrazu | NQ4 AI Gen 2 Processor |
| Viacnásobné zobrazenie | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Quantum HDR, Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| Obrazová galéria | Áno |
| Funkcia titulkovania | Áno |
| TV zvuk do mobilného zariadenia | Áno |
| Herný režim | Áno |
| AI zvýšenie rozlíšenia | Áno |
| Funkcia Tap view | Áno |
| Eko senzor | Áno |
| Ambientný režim | Áno |
| Herné funkcie | Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), Dynamic Black EQ, Game Motion Plus, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View, Surround Sound |
| Podpora televízneho kľúča | Áno |
| Podpora HDR | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Počítačový stojan | Áno |
| Montážna sada | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| Šírka stojana | 75,7 cm |
| Hĺbka stojana (palce) | 22,8 cm |
| Šírka (s podstavcom) | 1124,1 mm |
| Výška (bez stojana) | 644,9 mm |
| Hĺbka (bez stojana) | 24,9 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 12,2 kg |
| Hĺbka (s podstavcom) | 227,8 mm |
| Výška (s podstavcom) | 679,2 mm |
| Šírka (bez stojana) | 1124,1 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 11,8 kg |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 123 kWh |
| Režim úspory energie | Áno |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 69 kWh |
| Spotreba elektrickej energie | 69 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | G |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 125 cm |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 50 Hz |
| Technológia pohybovej interpolácie | Motion Xcelerator |
| Typ LED podsvietenia | Dual LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| LED podsvietenie | Áno |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Technológia zobrazenia | QLED |
| Uhlopriečka displeja | 127 cm (50") |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| Adaptívny zvuk | Áno |
| Počet reproduktorov | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Webový prehliadač | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Farba stojana | Čierna |
| Rok uvedenia | 2025 |
| Typ stojana | Nožičky |
| VESA montáž | Áno |
| Typ lunety | VNB (veľmi úzky rám) |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 200 x 200 mm |
| Farba | Čierna |
| Hĺbka balenia | 174 mm |
| Výška balenia | 775 mm |
| Šírka balenia | 1251 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 20,9 kg |
| Samsung technológie(AV/TV) | Karaoke Mode, Works With Google Assistant, Adaptive Sound Pro, Wide Viewing Angle, Real Depth Enhancer, EyeComfort Mode, Smart Calibration Pro, Samsung SmartThings, One Connect Box, Samsung TV Plus, 4K AI Upscaling, Dolby Atmos®, Matte Display, AI Auto Game Mode, Art Mode, Modern Frame Design & Bezel, Object Tracking Sound Lite, Q-Symphony |
| HbbTV | Áno |
| Internetová televízia | Áno |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV) | 2.0.4 |
| Smart TV | Áno |
| Zrkadlenie inicializované TV | Áno |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| Zrkadlenie zvuku | Áno |
| Poskytovaný OS | Tizen |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG) | Áno |
| Hlasový sprievodca | Áno |
| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| Počet OSD jazykov | 28 |
| On Screen Display (OSD) | Áno |
| Automatické vyhľadávanie kanálov | Áno |
| Formát digitálneho signálu | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806097110538 |
| Verzia Common Interface Plus (CI+): | 1.4 |
| Common Interface (CI): | Áno |
| Počet RF portov: | 3 |
| Audio Return Channel (ARC): | Áno |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet HDMI portov: | 4 |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| Common Interface Plus (CI+): | Áno |
| PC vstup (D-Sub): | Nie |
| Počet USB 2.0 portov: | 3 |
| Technológia stmievania podsvietenia: | Supreme UHD Dimming |
| Podpora aplikácie SmartThings: | Áno |
| Technológia spracovania obrazu: | NQ4 AI Gen 2 Processor |
| Viacnásobné zobrazenie: | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Quantum HDR, Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| Obrazová galéria: | Áno |
| Funkcia titulkovania: | Áno |
| TV zvuk do mobilného zariadenia: | Áno |
| Herný režim: | Áno |
| AI zvýšenie rozlíšenia: | Áno |
| Funkcia Tap view: | Áno |
| Eko senzor: | Áno |
| Ambientný režim: | Áno |
| Herné funkcie: | Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), Dynamic Black EQ, Game Motion Plus, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View, Surround Sound |
| Podpora televízneho kľúča: | Áno |
| Podpora HDR: | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Počítačový stojan: | Áno |
| Montážna sada: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| Šírka stojana: | 75,7 cm |
| Hĺbka stojana (palce): | 22,8 cm |
| Šírka (s podstavcom): | 1124,1 mm |
| Výška (bez stojana): | 644,9 mm |
| Hĺbka (bez stojana): | 24,9 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 12,2 kg |
| Hĺbka (s podstavcom): | 227,8 mm |
| Výška (s podstavcom): | 679,2 mm |
| Šírka (bez stojana): | 1124,1 mm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 11,8 kg |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 123 kWh |
| Režim úspory energie: | Áno |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 69 kWh |
| Spotreba elektrickej energie: | 69 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | G |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 125 cm |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 50 Hz |
| Technológia pohybovej interpolácie: | Motion Xcelerator |
| Typ LED podsvietenia: | Dual LED |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Technológia zobrazenia: | QLED |
| Uhlopriečka displeja: | 127 cm (50") |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| Adaptívny zvuk: | Áno |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| RMS výkon: | 20 W |
| Audio dekodéry: | Dolby Atmos |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Webový prehliadač: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Farba stojana: | Čierna |
| Rok uvedenia: | 2025 |
| Typ stojana: | Nožičky |
| VESA montáž: | Áno |
| Typ lunety: | VNB (veľmi úzky rám) |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 200 x 200 mm |
| Farba: | Čierna |
| Hĺbka balenia: | 174 mm |
| Výška balenia: | 775 mm |
| Šírka balenia: | 1251 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 20,9 kg |
| Samsung technológie(AV/TV): | Karaoke Mode, Works With Google Assistant, Adaptive Sound Pro, Wide Viewing Angle, Real Depth Enhancer, EyeComfort Mode, Smart Calibration Pro, Samsung SmartThings, One Connect Box, Samsung TV Plus, 4K AI Upscaling, Dolby Atmos®, Matte Display, AI Auto Game Mode, Art Mode, Modern Frame Design & Bezel, Object Tracking Sound Lite, Q-Symphony |
| HbbTV: | Áno |
| Internetová televízia: | Áno |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV): | 2.0.4 |
| Smart TV: | Áno |
| Zrkadlenie inicializované TV: | Áno |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| Zrkadlenie zvuku: | Áno |
| Poskytovaný OS: | Tizen |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG): | Áno |
| Hlasový sprievodca: | Áno |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| Počet OSD jazykov: | 28 |
| On Screen Display (OSD): | Áno |
| Automatické vyhľadávanie kanálov: | Áno |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
