Samsung The Frame QE55LS03FAU 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna
Kód: TVASA1LCD0771Podrobný popis
Samsung The Frame QE55LS03FAU 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Počet RF portov | 3 |
| Audio Return Channel (ARC) | Áno |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Common Interface (CI) | Áno |
| Verzia Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Počet HDMI portov | 4 |
| PC vstup (D-Sub) | Nie |
| Počet USB 2.0 portov | 3 |
| Common Interface Plus (CI+) | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Technológia stmievania podsvietenia | Supreme UHD Dimming |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Filmmaker Mode, Quantum HDR, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| Funkcia Tap view | Áno |
| Technológia spracovania obrazu | NQ4 AI Gen 2 Processor |
| Podpora HDR | Áno |
| Funkcia titulkovania | Áno |
| AMD FreeSync | Áno |
| Herný režim | Áno |
| TV zvuk do mobilného zariadenia | Áno |
| Viacnásobné zobrazenie | Áno |
| AI zvýšenie rozlíšenia | Áno |
| Obrazová galéria | Áno |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Podpora aplikácie SmartThings | Áno |
| Eko senzor | Áno |
| Podpora televízneho kľúča | Áno |
| Ambientný režim | Áno |
| Montážna sada | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| Počítačový stojan | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Hĺbka (s podstavcom) | 227,8 mm |
| Šírka (bez stojana) | 1237,9 mm |
| Hĺbka stojana (palce) | 22,8 cm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 16,9 kg |
| Výška (s podstavcom) | 743,4 mm |
| Hĺbka (bez stojana) | 24,9 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 17,3 kg |
| Šírka stojana | 89,7 cm |
| Šírka (s podstavcom) | 1237,9 mm |
| Výška (bez stojana) | 708,8 mm |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 175 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Spotreba elektrickej energie | 82 W |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 82 kWh |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Režim úspory energie | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | G |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 138 cm |
| Uhlopriečka displeja | 139,7 cm (55") |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| LED podsvietenie | Áno |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ LED podsvietenia | Dual LED |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Technológia zobrazenia | QLED |
| Technológia pohybovej interpolácie | Motion Xcelerator |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja | 144 Hz |
| Režimy zvuku | Adaptive Sound Pro |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| RMS výkon | 40 W |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos |
| Adaptívny zvuk | Áno |
| Výstupné zvukové kanály | 2.0.2 kanály/kanálov |
| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Webový prehliadač | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Farba | Čierna |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 200 x 200 |
| VESA montáž | Áno |
| Typ lunety | VNB (veľmi úzky rám) |
| Farba stojana | Čierna |
| Rok uvedenia | 2025 |
| Typ stojana | Nožičky |
| Výška balenia | 846 mm |
| Hĺbka balenia | 185 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 27,2 kg |
| Šírka balenia | 1405 mm |
| Samsung technológie(AV/TV) | Q-Symphony, 4K AI Upscaling, Dolby Atmos®, Matte Display, AI Auto Game Mode, One Connect Box, Samsung SmartThings, Adaptive Sound Pro, Wide Viewing Angle, Real Depth Enhancer, EyeComfort Mode, Smart Calibration Pro, Object Tracking Sound, Works With Google Assistant, Art Mode, Modern Frame Design & Bezel, Karaoke Mode, Samsung TV Plus |
| Zrkadlenie zvuku | Áno |
| Smart TV | Áno |
| Internetová televízia | Áno |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| Poskytovaný OS | Tizen |
| Zrkadlenie inicializované TV | Áno |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV) | 2.0.4 |
| HbbTV | Áno |
| Počet OSD jazykov | 28 |
| Automatické vypnutie | Áno |
| On Screen Display (OSD) | Áno |
| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| Hlasový sprievodca | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG) | Áno |
| Formát digitálneho signálu | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
| Automatické vyhľadávanie kanálov | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806097110972 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Počet RF portov: | 3 |
| Audio Return Channel (ARC): | Áno |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| Common Interface (CI): | Áno |
| Verzia Common Interface Plus (CI+): | 1.4 |
| Počet HDMI portov: | 4 |
| PC vstup (D-Sub): | Nie |
| Počet USB 2.0 portov: | 3 |
| Common Interface Plus (CI+): | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Technológia stmievania podsvietenia: | Supreme UHD Dimming |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Filmmaker Mode, Quantum HDR, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| Funkcia Tap view: | Áno |
| Technológia spracovania obrazu: | NQ4 AI Gen 2 Processor |
| Podpora HDR: | Áno |
| Funkcia titulkovania: | Áno |
| AMD FreeSync: | Áno |
| Herný režim: | Áno |
| TV zvuk do mobilného zariadenia: | Áno |
| Viacnásobné zobrazenie: | Áno |
| AI zvýšenie rozlíšenia: | Áno |
| Obrazová galéria: | Áno |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium |
| Podpora aplikácie SmartThings: | Áno |
| Eko senzor: | Áno |
| Podpora televízneho kľúča: | Áno |
| Ambientný režim: | Áno |
| Montážna sada: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| Počítačový stojan: | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Hĺbka (s podstavcom): | 227,8 mm |
| Šírka (bez stojana): | 1237,9 mm |
| Hĺbka stojana (palce): | 22,8 cm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 16,9 kg |
| Výška (s podstavcom): | 743,4 mm |
| Hĺbka (bez stojana): | 24,9 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 17,3 kg |
| Šírka stojana: | 89,7 cm |
| Šírka (s podstavcom): | 1237,9 mm |
| Výška (bez stojana): | 708,8 mm |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 175 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Spotreba elektrickej energie: | 82 W |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 82 kWh |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Režim úspory energie: | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | G |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 138 cm |
| Uhlopriečka displeja: | 139,7 cm (55") |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Typ LED podsvietenia: | Dual LED |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Technológia zobrazenia: | QLED |
| Technológia pohybovej interpolácie: | Motion Xcelerator |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja: | 144 Hz |
| Režimy zvuku: | Adaptive Sound Pro |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| RMS výkon: | 40 W |
| Audio dekodéry: | Dolby Atmos |
| Adaptívny zvuk: | Áno |
| Výstupné zvukové kanály: | 2.0.2 kanály/kanálov |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Webový prehliadač: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 200 x 200 |
| VESA montáž: | Áno |
| Typ lunety: | VNB (veľmi úzky rám) |
| Farba stojana: | Čierna |
| Rok uvedenia: | 2025 |
| Typ stojana: | Nožičky |
| Výška balenia: | 846 mm |
| Hĺbka balenia: | 185 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 27,2 kg |
| Šírka balenia: | 1405 mm |
| Samsung technológie(AV/TV): | Q-Symphony, 4K AI Upscaling, Dolby Atmos®, Matte Display, AI Auto Game Mode, One Connect Box, Samsung SmartThings, Adaptive Sound Pro, Wide Viewing Angle, Real Depth Enhancer, EyeComfort Mode, Smart Calibration Pro, Object Tracking Sound, Works With Google Assistant, Art Mode, Modern Frame Design & Bezel, Karaoke Mode, Samsung TV Plus |
| Zrkadlenie zvuku: | Áno |
| Smart TV: | Áno |
| Internetová televízia: | Áno |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| Poskytovaný OS: | Tizen |
| Zrkadlenie inicializované TV: | Áno |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV): | 2.0.4 |
| HbbTV: | Áno |
| Počet OSD jazykov: | 28 |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| On Screen Display (OSD): | Áno |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| Hlasový sprievodca: | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG): | Áno |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 |
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
| Automatické vyhľadávanie kanálov: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
