Samsung The Frame QE65LS03FWU 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna
Kód: TVASA1LCD0754Podrobný popis
Samsung The Frame QE65LS03FWU 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna| Počet HDMI portov | 5 |
| Common Interface Plus (CI+) | Áno |
| Verzia Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| Common Interface (CI) | Áno |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 3 |
| Počet RF portov | 2 |
| PC vstup (D-Sub) | Nie |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Technológia stmievania podsvietenia | Supreme UHD Dimming |
| Podpora HDR | Áno |
| Funkcia titulkovania | Áno |
| Ambientný režim | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), Neo Quantum HDR, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Podpora MBR | Áno |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Viacnásobné zobrazenie | Áno |
| Eko senzor | Áno |
| Herný režim | Áno |
| Podpora aplikácie SmartThings | Áno |
| AI zvýšenie rozlíšenia | Áno |
| AMD FreeSync | Áno |
| Funkcia Tap view | Áno |
| Typ montážnej súpravy | Montáž na stenu |
| Dodávané káble | AC |
| Typ diaľkového ovládača | TM2561E |
| E-manuál | Áno |
| Montážna sada | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Šírka stojana | 104,2 cm |
| Hĺbka stojana (palce) | 25,7 cm |
| Výška (s podstavcom) | 866,5 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 21,8 kg |
| Hĺbka (s podstavcom) | 256,8 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 1456,7 mm |
| Šírka (bez stojana) | 1456,7 mm |
| Hĺbka (bez stojana) | 24,9 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 22 kg |
| Výška (bez stojana) | 836,9 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Spotreba elektrickej energie | 112 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 211 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | G |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Režim úspory energie | Áno |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 112 kWh |
| Spotreba energie (max) | 190 W |
| Technológia zobrazenia | Neo QLED |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Uhlopriečka displeja | 165,1 cm (65") |
| Typ LED podsvietenia | Mini LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 100 Hz |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja | 100 Hz, 144 Hz |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 163 cm |
| Technológia pohybovej interpolácie | Motion Xcelerator |
| LED podsvietenie | Áno |
| RMS výkon | 40 W |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos |
| Výstupné zvukové kanály | 2.0.2 kanály/kanálov |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| Adaptívny zvuk | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Webový prehliadač | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 400 x 300 |
| Farba | Čierna |
| VESA montáž | Áno |
| Typ lunety | VNB (veľmi úzky rám) |
| Ambientné osvetlenie | Áno |
| Typ stojana | Nožičky |
| Rok uvedenia | 2025 |
| Výška balenia | 933 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 32,3 kg |
| Šírka balenia | 1598 mm |
| Hĺbka balenia | 164 mm |
| Typ balenia | Box |
| Samsung technológie(AV/TV) | Micro Dimming, 4K AI Upscaling, Adaptive Sound Pro, Matte Display, Wide Viewing Angle, Real Depth Enhancer, EyeComfort Mode, NQ4 AI Gen3 procesor, Smart Calibration, Q-Symphony, One Connect Box, Active Voice Amplifier Pro, Art Mode, Samsung TV Plus, AI Motion Enhancer Pro, Neo Quantum HDR, Quantum Matrix Technology Slim, AI Auto Game Mode, Object Tracking Sound, Contrast Enhancer, Art Store, Karaoke Mode, 4K AI Upscaling Pro, Auto HDR Remastering Pro |
| Poskytovaný OS | Tizen |
| Zrkadlenie inicializované TV | Áno |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV) | 2.0.4 |
| HbbTV | Áno |
| Hlasová interakcia na diaľku | Áno |
| Univerzálny sprievodca | Áno |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| Smart TV | Áno |
| Internetová televízia | Áno |
| Zrkadlenie zvuku | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG) | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby | Áno |
| Hlasový sprievodca | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Ovládanie hlasom | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa | Áno |
| Jazyky ponuky (OSD) | Multi |
| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| Počet OSD jazykov | 27 |
| On Screen Display (OSD) | Áno |
| Automatické vyhľadávanie kanálov | Áno |
| Formát digitálneho signálu | DVB-T, DVB-T2 |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806097109457 |
| Počet HDMI portov: | 5 |
| Common Interface Plus (CI+): | Áno |
| Verzia Common Interface Plus (CI+): | 1.4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 1 |
| Common Interface (CI): | Áno |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 3 |
| Počet RF portov: | 2 |
| PC vstup (D-Sub): | Nie |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Technológia stmievania podsvietenia: | Supreme UHD Dimming |
| Podpora HDR: | Áno |
| Funkcia titulkovania: | Áno |
| Ambientný režim: | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), Neo Quantum HDR, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Podpora MBR: | Áno |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium Pro |
| Viacnásobné zobrazenie: | Áno |
| Eko senzor: | Áno |
| Herný režim: | Áno |
| Podpora aplikácie SmartThings: | Áno |
| AI zvýšenie rozlíšenia: | Áno |
| AMD FreeSync: | Áno |
| Funkcia Tap view: | Áno |
| Typ montážnej súpravy: | Montáž na stenu |
| Dodávané káble: | AC |
| Typ diaľkového ovládača: | TM2561E |
| E-manuál: | Áno |
| Montážna sada: | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Šírka stojana: | 104,2 cm |
| Hĺbka stojana (palce): | 25,7 cm |
| Výška (s podstavcom): | 866,5 mm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 21,8 kg |
| Hĺbka (s podstavcom): | 256,8 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 1456,7 mm |
| Šírka (bez stojana): | 1456,7 mm |
| Hĺbka (bez stojana): | 24,9 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 22 kg |
| Výška (bez stojana): | 836,9 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Spotreba elektrickej energie: | 112 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 211 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | G |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Režim úspory energie: | Áno |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 112 kWh |
| Spotreba energie (max): | 190 W |
| Technológia zobrazenia: | Neo QLED |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Uhlopriečka displeja: | 165,1 cm (65") |
| Typ LED podsvietenia: | Mini LED |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 100 Hz |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja: | 100 Hz, 144 Hz |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 163 cm |
| Technológia pohybovej interpolácie: | Motion Xcelerator |
| LED podsvietenie: | Áno |
| RMS výkon: | 40 W |
| Audio dekodéry: | Dolby Atmos |
| Výstupné zvukové kanály: | 2.0.2 kanály/kanálov |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| Adaptívny zvuk: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Webový prehliadač: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 400 x 300 |
| Farba: | Čierna |
| VESA montáž: | Áno |
| Typ lunety: | VNB (veľmi úzky rám) |
| Ambientné osvetlenie: | Áno |
| Typ stojana: | Nožičky |
| Rok uvedenia: | 2025 |
| Výška balenia: | 933 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 32,3 kg |
| Šírka balenia: | 1598 mm |
| Hĺbka balenia: | 164 mm |
| Typ balenia: | Box |
| Samsung technológie(AV/TV): | Micro Dimming, 4K AI Upscaling, Adaptive Sound Pro, Matte Display, Wide Viewing Angle, Real Depth Enhancer, EyeComfort Mode, NQ4 AI Gen3 procesor, Smart Calibration, Q-Symphony, One Connect Box, Active Voice Amplifier Pro, Art Mode, Samsung TV Plus, AI Motion Enhancer Pro, Neo Quantum HDR, Quantum Matrix Technology Slim, AI Auto Game Mode, Object Tracking Sound, Contrast Enhancer, Art Store, Karaoke Mode, 4K AI Upscaling Pro, Auto HDR Remastering Pro |
| Poskytovaný OS: | Tizen |
| Zrkadlenie inicializované TV: | Áno |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV): | 2.0.4 |
| HbbTV: | Áno |
| Hlasová interakcia na diaľku: | Áno |
| Univerzálny sprievodca: | Áno |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| Smart TV: | Áno |
| Internetová televízia: | Áno |
| Zrkadlenie zvuku: | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG): | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby: | Áno |
| Hlasový sprievodca: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Ovládanie hlasom: | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Áno |
| Jazyky ponuky (OSD): | Multi |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| Počet OSD jazykov: | 27 |
| On Screen Display (OSD): | Áno |
| Automatické vyhľadávanie kanálov: | Áno |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-T, DVB-T2 |
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
