Samsung The Frame QE75LS03FWU 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna
Kód: TVASA1LCD0785Podrobný popis
Samsung The Frame QE75LS03FWU 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna| Počet RF portov | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portov | 5 |
| Common Interface (CI) | Áno |
| Verzia Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| PC vstup (D-Sub) | Nie |
| Common Interface Plus (CI+) | Áno |
| Počet USB 2.0 portov | 3 |
| Technológia stmievania podsvietenia | Supreme UHD Dimming |
| Funkcia Tap view | Áno |
| Podpora MBR | Áno |
| Podpora HDR | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), Neo Quantum HDR |
| Funkcia titulkovania | Áno |
| Podpora aplikácie SmartThings | Áno |
| Viacnásobné zobrazenie | Áno |
| AI zvýšenie rozlíšenia | Áno |
| AMD FreeSync | Áno |
| Ambientný režim | Áno |
| Podpora televízneho kľúča | Áno |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Herný režim | Áno |
| Eko senzor | Áno |
| Typ montážnej súpravy | Montáž na stenu |
| Typ diaľkového ovládača | TM2561E |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| E-manuál | Áno |
| Montážna sada | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| Šírka (bez stojana) | 1685,3 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 1685,3 mm |
| Výška (s podstavcom) | 995,3 mm |
| Šírka stojana | 124,4 cm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 30,7 kg |
| Hĺbka (bez stojana) | 26,9 mm |
| Hĺbka stojana (palce) | 32 cm |
| Výška (bez stojana) | 965,4 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 319,8 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 30,9 kg |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 141 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Režim úspory energie | Áno |
| Spotreba elektrickej energie | 141 W |
| Spotreba energie (max) | 240 W |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 250 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | G |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Technológia zobrazenia | Neo QLED |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Uhlopriečka displeja | 190,5 cm (75") |
| LED podsvietenie | Áno |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja | 100 Hz, 144 Hz |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 189 cm |
| Typ LED podsvietenia | Mini LED |
| Technológia pohybovej interpolácie | Motion Xcelerator |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 100 Hz |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Režimy zvuku | Hra, Surround |
| Deskriptor predvoľby zvuku | Áno |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| RMS výkon | 40 W |
| Výstupné zvukové kanály | 2.0.2 kanály/kanálov |
| Adaptívny zvuk | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Webový prehliadač | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Farba | Čierna |
| Typ lunety | VNB (veľmi úzky rám) |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 400 x 400 mm |
| VESA montáž | Áno |
| Typ stojana | Nožičky |
| Rok uvedenia | 2025 |
| Ambientné osvetlenie | Áno |
| Hĺbka balenia | 171 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 40,5 kg |
| Šírka balenia | 1834 mm |
| Výška balenia | 1082 mm |
| Typ balenia | Box |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2204835 |
| Samsung technológie(AV/TV) | Wide Viewing Angle, Real Depth Enhancer, EyeComfort Mode, NQ4 AI Gen3 procesor, 4K AI Upscaling, Matte Display, AI Auto Game Mode, Active Voice Amplifier Pro, Adaptive Sound Pro, Object Tracking Sound, Smart Calibration, Q-Symphony, Contrast Enhancer, Art Store, Micro Dimming, Samsung TV Plus, AI Motion Enhancer Pro, Neo Quantum HDR, Quantum Matrix Technology Slim, One Connect Box, Art Mode, Karaoke Mode, 4K AI Upscaling Pro, Auto HDR Remastering Pro |
| Smart TV | Áno |
| Internetová televízia | Áno |
| Zrkadlenie inicializované TV | Áno |
| Poskytovaný OS | Tizen |
| Zrkadlenie zvuku | Áno |
| HbbTV | Áno |
| Univerzálny sprievodca | Áno |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV) | 2.0.4 |
| Hlasová interakcia na diaľku | Áno |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| Jazyky ponuky (OSD) | Multi |
| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| On Screen Display (OSD) | Áno |
| Hlasový sprievodca | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG) | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa | Áno |
| Ovládanie hlasom | Áno |
| Počet OSD jazykov | 27 |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
| Formát digitálneho signálu | DVB-T, DVB-T2 |
| Automatické vyhľadávanie kanálov | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806097108856 |
| Počet RF portov: | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 1 |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet HDMI portov: | 5 |
| Common Interface (CI): | Áno |
| Verzia Common Interface Plus (CI+): | 1.4 |
| PC vstup (D-Sub): | Nie |
| Common Interface Plus (CI+): | Áno |
| Počet USB 2.0 portov: | 3 |
| Technológia stmievania podsvietenia: | Supreme UHD Dimming |
| Funkcia Tap view: | Áno |
| Podpora MBR: | Áno |
| Podpora HDR: | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), Neo Quantum HDR |
| Funkcia titulkovania: | Áno |
| Podpora aplikácie SmartThings: | Áno |
| Viacnásobné zobrazenie: | Áno |
| AI zvýšenie rozlíšenia: | Áno |
| AMD FreeSync: | Áno |
| Ambientný režim: | Áno |
| Podpora televízneho kľúča: | Áno |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium Pro |
| Herný režim: | Áno |
| Eko senzor: | Áno |
| Typ montážnej súpravy: | Montáž na stenu |
| Typ diaľkového ovládača: | TM2561E |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| E-manuál: | Áno |
| Montážna sada: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| Šírka (bez stojana): | 1685,3 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 1685,3 mm |
| Výška (s podstavcom): | 995,3 mm |
| Šírka stojana: | 124,4 cm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 30,7 kg |
| Hĺbka (bez stojana): | 26,9 mm |
| Hĺbka stojana (palce): | 32 cm |
| Výška (bez stojana): | 965,4 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 319,8 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 30,9 kg |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 141 kWh |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Režim úspory energie: | Áno |
| Spotreba elektrickej energie: | 141 W |
| Spotreba energie (max): | 240 W |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 250 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | G |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Technológia zobrazenia: | Neo QLED |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Uhlopriečka displeja: | 190,5 cm (75") |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja: | 100 Hz, 144 Hz |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 189 cm |
| Typ LED podsvietenia: | Mini LED |
| Technológia pohybovej interpolácie: | Motion Xcelerator |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 100 Hz |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Režimy zvuku: | Hra, Surround |
| Deskriptor predvoľby zvuku: | Áno |
| Audio dekodéry: | Dolby Atmos |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| RMS výkon: | 40 W |
| Výstupné zvukové kanály: | 2.0.2 kanály/kanálov |
| Adaptívny zvuk: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Webový prehliadač: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Typ lunety: | VNB (veľmi úzky rám) |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 400 x 400 mm |
| VESA montáž: | Áno |
| Typ stojana: | Nožičky |
| Rok uvedenia: | 2025 |
| Ambientné osvetlenie: | Áno |
| Hĺbka balenia: | 171 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 40,5 kg |
| Šírka balenia: | 1834 mm |
| Výška balenia: | 1082 mm |
| Typ balenia: | Box |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2204835 |
| Samsung technológie(AV/TV): | Wide Viewing Angle, Real Depth Enhancer, EyeComfort Mode, NQ4 AI Gen3 procesor, 4K AI Upscaling, Matte Display, AI Auto Game Mode, Active Voice Amplifier Pro, Adaptive Sound Pro, Object Tracking Sound, Smart Calibration, Q-Symphony, Contrast Enhancer, Art Store, Micro Dimming, Samsung TV Plus, AI Motion Enhancer Pro, Neo Quantum HDR, Quantum Matrix Technology Slim, One Connect Box, Art Mode, Karaoke Mode, 4K AI Upscaling Pro, Auto HDR Remastering Pro |
| Smart TV: | Áno |
| Internetová televízia: | Áno |
| Zrkadlenie inicializované TV: | Áno |
| Poskytovaný OS: | Tizen |
| Zrkadlenie zvuku: | Áno |
| HbbTV: | Áno |
| Univerzálny sprievodca: | Áno |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV): | 2.0.4 |
| Hlasová interakcia na diaľku: | Áno |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| Jazyky ponuky (OSD): | Multi |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| On Screen Display (OSD): | Áno |
| Hlasový sprievodca: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG): | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby: | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Áno |
| Ovládanie hlasom: | Áno |
| Počet OSD jazykov: | 27 |
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-T, DVB-T2 |
| Automatické vyhľadávanie kanálov: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
