Samsung UE43U8072FU 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna
Kód: TVASA1LCD0737Podrobný popis
Samsung UE43U8072FU 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna| Počet HDMI portov | 3 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| PC vstup (D-Sub) | Nie |
| Verzia Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| Common Interface Plus (CI+) | Áno |
| Common Interface (CI) | Áno |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Audio Return Channel (ARC) | Áno |
| Počet RF portov | 3 |
| Technológia stmievania podsvietenia | UHD Dimming |
| Herný režim | Áno |
| Podpora televízneho kľúča | Áno |
| Herné funkcie | Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), Herné centrum, HGiG, Variabilná obnovovacia frekvencia (VRR) |
| Podpora aplikácie SmartThings | Áno |
| 4K zvýšenie rozlíšenia | Áno |
| Technológia spracovania obrazu | Samsung Contrast Enhancer, Crystal Processor 4K |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Podpora HDR | Áno |
| Počítačový stojan | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Typ diaľkového ovládača | TM2240A |
| Dodávané káble | AC |
| Hĺbka stojana (palce) | 15,7 cm |
| Šírka stojana | 61,3 cm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 6,6 kg |
| Výška (s podstavcom) | 609 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 6,4 kg |
| Šírka (s podstavcom) | 957,8 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 157 mm |
| Šírka (bez stojana) | 957,8 mm |
| Výška (bez stojana) | 558,8 mm |
| Hĺbka (bez stojana) | 76,3 mm |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 102 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | G |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba elektrickej energie | 52 W |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 52 kWh |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Režim úspory energie | Áno |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Marketingový názov dynamického kontrastného pomeru | Mega Contrast |
| Technológia pohybovej interpolácie | Motion Xcelerator |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 50 Hz |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 108 cm |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Uhlopriečka displeja | 109,2 cm (43") |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Technológia zobrazenia | LED |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| Deskriptor predvoľby zvuku | Áno |
| Adaptívny zvuk | Áno |
| RMS výkon | 20 W |
| Počet reproduktorov | 2 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Webový prehliadač | Áno |
| Typ stojana | Nožičky |
| Rok uvedenia | 2025 |
| Typ lunety | 3 strany bez rámu |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 200 x 200 |
| VESA montáž | Áno |
| Farba | Čierna |
| Hĺbka balenia | 118 mm |
| Výška balenia | 635 mm |
| Šírka balenia | 1065 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 9 kg |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2205213 |
| Samsung technológie(AV/TV) | Samsung Knox Security, Q-Symphony, AI energetický režim, Object Tracking Sound Lite, Samsung TV Plus |
| Internetová televízia | Áno |
| Zrkadlenie zvuku | Áno |
| Smart TV | Áno |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV) | 2.0.4 |
| HbbTV | Áno |
| Poskytovaný OS | Tizen |
| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| Počet OSD jazykov | 28 |
| Hlasový sprievodca | Áno |
| On Screen Display (OSD) | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG) | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Automatické vyhľadávanie kanálov | Áno |
| Formát digitálneho signálu | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
| Upozornenia | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806097067665 |
| Počet HDMI portov: | 3 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| PC vstup (D-Sub): | Nie |
| Verzia Common Interface Plus (CI+): | 1.4 |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Common Interface Plus (CI+): | Áno |
| Common Interface (CI): | Áno |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Audio Return Channel (ARC): | Áno |
| Počet RF portov: | 3 |
| Technológia stmievania podsvietenia: | UHD Dimming |
| Herný režim: | Áno |
| Podpora televízneho kľúča: | Áno |
| Herné funkcie: | Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), Herné centrum, HGiG, Variabilná obnovovacia frekvencia (VRR) |
| Podpora aplikácie SmartThings: | Áno |
| 4K zvýšenie rozlíšenia: | Áno |
| Technológia spracovania obrazu: | Samsung Contrast Enhancer, Crystal Processor 4K |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Podpora HDR: | Áno |
| Počítačový stojan: | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Typ diaľkového ovládača: | TM2240A |
| Dodávané káble: | AC |
| Hĺbka stojana (palce): | 15,7 cm |
| Šírka stojana: | 61,3 cm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 6,6 kg |
| Výška (s podstavcom): | 609 mm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 6,4 kg |
| Šírka (s podstavcom): | 957,8 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 157 mm |
| Šírka (bez stojana): | 957,8 mm |
| Výška (bez stojana): | 558,8 mm |
| Hĺbka (bez stojana): | 76,3 mm |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 102 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | G |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba elektrickej energie: | 52 W |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 52 kWh |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Režim úspory energie: | Áno |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Marketingový názov dynamického kontrastného pomeru: | Mega Contrast |
| Technológia pohybovej interpolácie: | Motion Xcelerator |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 50 Hz |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 108 cm |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Uhlopriečka displeja: | 109,2 cm (43") |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Technológia zobrazenia: | LED |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| Deskriptor predvoľby zvuku: | Áno |
| Adaptívny zvuk: | Áno |
| RMS výkon: | 20 W |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Webový prehliadač: | Áno |
| Typ stojana: | Nožičky |
| Rok uvedenia: | 2025 |
| Typ lunety: | 3 strany bez rámu |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 200 x 200 |
| VESA montáž: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Hĺbka balenia: | 118 mm |
| Výška balenia: | 635 mm |
| Šírka balenia: | 1065 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 9 kg |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2205213 |
| Samsung technológie(AV/TV): | Samsung Knox Security, Q-Symphony, AI energetický režim, Object Tracking Sound Lite, Samsung TV Plus |
| Internetová televízia: | Áno |
| Zrkadlenie zvuku: | Áno |
| Smart TV: | Áno |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV): | 2.0.4 |
| HbbTV: | Áno |
| Poskytovaný OS: | Tizen |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| Počet OSD jazykov: | 28 |
| Hlasový sprievodca: | Áno |
| On Screen Display (OSD): | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG): | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Automatické vyhľadávanie kanálov: | Áno |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
| Upozornenia: | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
