Samsung UE55U8092FU 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna
Kód: TVASA1LCD0768
Neohodnotené
Skladom
Detailné informácie
Podrobný popis
Počet RF portov 3
Verzia Common Interface Plus (CI+) 1.4
Počet USB 2.0 portov 1
Počet portov Ethernetu (RJ-45) 1
Common Interface Plus (CI+) Áno
PC vstup (D-Sub) Nie
Consumer Electronics Control (CEC) Anynet+
Common Interface (CI) Áno
Audio Return Channel (ARC) Áno
Počet HDMI portov 3
Technológia stmievania podsvietenia UHD Dimming
Podpora HDR Áno
Herný režim Áno
Podpora televízneho kľúča Áno
4K zvýšenie rozlíšenia Áno
Technológia spracovania obrazu Crystal Processor 4K, Samsung Contrast Enhancer
Podpora aplikácie SmartThings Áno
Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)
Dodávané káble AC
Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia Áno
Počítačový stojan Áno
Typ diaľkového ovládača TM2240A
Hĺbka (s podstavcom) 199 mm
Hĺbka (bez stojana) 76,6 mm
Šírka (bez stojana) 1224,6 mm
Šírka stojana 81,3 cm
hmotnosť (s podstavcom) 9,9 kg
Hmotnosť (bez stojana) 9,6 kg
Výška (bez stojana) 707,8 mm
Výška (s podstavcom) 759,1 mm
Šírka (s podstavcom) 1224,6 mm
Hĺbka stojana (palce) 19,9 cm
Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín 79 kWh
Vstupné striedavé napätie 220-240 V
Stupnica energetickej účinnosti A až G
Režim úspory energie Áno
Spotreba energie (v pohotovosti) 0,5 W
Frekvencia vstupného striedavého napätia 50/60 Hz
Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín 118 kWh
Spotreba elektrickej energie 79 W
Trieda energetickej účinnosti (HDR) G
Trieda energetickej účinnosti (SDR) G
Uhlopriečka obrazovky (metrický) 138 cm
Technológia zobrazenia LED
Natívna obnovovacia frekvencia 60 Hz
Marketingový názov dynamického kontrastného pomeru Mega Contrast
Tvar obrazovky Plochý
Rozlíšenie displeja 3840 x 2160 px
Typ HD rozlíšenia 4K Ultra HD
Technológia pohybovej interpolácie Motion Xcelerator
Natívny pomer strán 16:9
Uhlopriečka displeja 139,7 cm (55")
RMS výkon 20 W
Zachytenie poruchy (eARC) Áno
Adaptívny zvuk Áno
Počet reproduktorov 2
Deskriptor predvoľby zvuku Áno
Webový prehliadač Áno
Ethernet / LAN pripojenie Áno
Wi-Fi Áno
Bluetooth Áno
Wi-Fi štandardy Wi-Fi 5 (802.11ac)
Verzia Bluetooth 5.3
Farba Čierna
VESA montáž Áno
Kompatibilné s VESA úchytom na stenu 200 x 200 mm
Rok uvedenia 2025
Typ stojana Nožičky
Typ lunety 3 strany bez rámu
Hmotnosť vrátane balenia 14 kg
Šírka balenia 1354 mm
Hĺbka balenia 127 mm
Výška balenia 810 mm
Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). 2205196
Smart TV Áno
Poskytovaný OS Tizen
Internetová televízia Áno
HbbTV Áno
Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV) 2.0.4
Zrkadlenie zvuku Áno
Podpora Apple AirPlay 2 Áno
Počet OSD jazykov 28
Elektronický programový sprievodca (EPG) Áno
On Screen Display (OSD) Áno
Pracuje s asistentom Google Áno
Hlasový sprievodca Áno
Automatické vypnutie Áno
Formát digitálneho signálu DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Automatické vyhľadávanie kanálov Áno
Typ tunera Analógový a digitálny
Dodatočné parametre
Kategória: LCD TVs
EAN: 8806097068570
Počet RF portov: 3
Počet USB 2.0 portov: 1
PC vstup (D-Sub): Nie
Common Interface (CI): Áno
Počet HDMI portov: 3
Podpora HDR: Áno
Herný režim: Áno
Podpora televízneho kľúča: Áno
4K zvýšenie rozlíšenia: Áno
Dodávané káble: AC
Počítačový stojan: Áno
Hĺbka (s podstavcom): 199 mm
Hĺbka (bez stojana): 76,6 mm
Šírka (bez stojana): 1224,6 mm
Šírka stojana: 81,3 cm
Hmotnosť (bez stojana): 9,6 kg
Výška (bez stojana): 707,8 mm
Výška (s podstavcom): 759,1 mm
Hĺbka stojana (palce): 19,9 cm
Režim úspory energie: Áno
Technológia zobrazenia: LED
Tvar obrazovky: Plochý
Typ HD rozlíšenia: 4K Ultra HD
Natívny pomer strán: 16:9
RMS výkon: 20 W
Zachytenie poruchy (eARC): Áno
Adaptívny zvuk: Áno
Počet reproduktorov: 2
Webový prehliadač: Áno
Ethernet / LAN pripojenie: Áno
Wi-Fi: Áno
Bluetooth: Áno
Verzia Bluetooth: 5.3
Farba: Čierna
VESA montáž: Áno
Rok uvedenia: 2025
Typ stojana: Nožičky
Typ lunety: 3 strany bez rámu
Šírka balenia: 1354 mm
Hĺbka balenia: 127 mm
Výška balenia: 810 mm