Samsung UE75U8092FU 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna
Kód: TVASA1LCD0782Podrobný popis
Samsung UE75U8092FU 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna| Audio Return Channel (ARC) | Áno |
| Common Interface Plus (CI+) | Áno |
| PC vstup (D-Sub) | Nie |
| Počet HDMI portov | 3 |
| Verzia Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Common Interface (CI) | Áno |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Počet RF portov | 3 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| Technológia stmievania podsvietenia | UHD Dimming |
| Eko senzor | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Technológia spracovania obrazu | Samsung Contrast Enhancer |
| Herný režim | Áno |
| AI zvýšenie rozlíšenia | Áno |
| Funkcia titulkovania | Áno |
| 4K zvýšenie rozlíšenia | Áno |
| Herné funkcie | Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), HGiG, Variabilná obnovovacia frekvencia (VRR) |
| Podpora televízneho kľúča | Áno |
| Podpora HDR | Áno |
| Podpora aplikácie SmartThings | Áno |
| Typ diaľkového ovládača | TM2240A |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Počítačový stojan | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| hmotnosť (s podstavcom) | 22,8 kg |
| Hmotnosť (bez stojana) | 22,4 kg |
| Hĺbka stojana (palce) | 28 cm |
| Šírka stojana | 125 cm |
| Hĺbka (bez stojana) | 77 mm |
| Výška (bez stojana) | 957,8 mm |
| Šírka (bez stojana) | 1668,1 mm |
| Výška (s podstavcom) | 1005,9 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 280 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 1668,1 mm |
| Režim úspory energie | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 138 kWh |
| Spotreba elektrickej energie | 138 W |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 199 kWh |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie (max) | 220 W |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 190,5 cm |
| Technológia pohybovej interpolácie | Motion Xcelerator |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Marketingový názov dynamického kontrastného pomeru | Mega Contrast |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Technológia zobrazenia | LED |
| Uhlopriečka displeja | 190,5 cm (75") |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| Výstupné zvukové kanály | 2.0 kanály/kanálov |
| Adaptívny zvuk | Áno |
| Deskriptor predvoľby zvuku | Áno |
| Počet reproduktorov | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Prehľadávanie | Áno |
| Webový prehliadač | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Rok uvedenia | 2025 |
| Typ stojana | Nožičky |
| Farba stojana | Čierna |
| Typ lunety | 3 strany bez rámu |
| VESA montáž | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 400 x 300 |
| Farba | Čierna |
| Hmotnosť vrátane balenia | 31 kg |
| Šírka balenia | 1820 mm |
| Výška balenia | 1100 mm |
| Hĺbka balenia | 164 mm |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2205168 |
| Samsung technológie(AV/TV) | Object Tracking Sound Lite, Crystal Processor 4K, Q-Symphony |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV) | 2.0.4 |
| Smart TV | Áno |
| Zrkadlenie zvuku | Áno |
| Internetová televízia | Áno |
| Inteligentné režimy | Tvorba filmu |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| HbbTV | Áno |
| Poskytovaný OS | Tizen |
| Počet OSD jazykov | 28 |
| Ovládanie hlasom | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Možnosť aktualizácie firmvéru | Áno |
| On Screen Display (OSD) | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG) | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby | Áno |
| Hlasový sprievodca | Áno |
| Formát digitálneho signálu | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
| Upozornenia | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806097068617 |
| Audio Return Channel (ARC): | Áno |
| Common Interface Plus (CI+): | Áno |
| PC vstup (D-Sub): | Nie |
| Počet HDMI portov: | 3 |
| Verzia Common Interface Plus (CI+): | 1.4 |
| Common Interface (CI): | Áno |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Počet RF portov: | 3 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Technológia stmievania podsvietenia: | UHD Dimming |
| Eko senzor: | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Technológia spracovania obrazu: | Samsung Contrast Enhancer |
| Herný režim: | Áno |
| AI zvýšenie rozlíšenia: | Áno |
| Funkcia titulkovania: | Áno |
| 4K zvýšenie rozlíšenia: | Áno |
| Herné funkcie: | Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), HGiG, Variabilná obnovovacia frekvencia (VRR) |
| Podpora televízneho kľúča: | Áno |
| Podpora HDR: | Áno |
| Podpora aplikácie SmartThings: | Áno |
| Typ diaľkového ovládača: | TM2240A |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Počítačový stojan: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| hmotnosť (s podstavcom): | 22,8 kg |
| Hmotnosť (bez stojana): | 22,4 kg |
| Hĺbka stojana (palce): | 28 cm |
| Šírka stojana: | 125 cm |
| Hĺbka (bez stojana): | 77 mm |
| Výška (bez stojana): | 957,8 mm |
| Šírka (bez stojana): | 1668,1 mm |
| Výška (s podstavcom): | 1005,9 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 280 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 1668,1 mm |
| Režim úspory energie: | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 138 kWh |
| Spotreba elektrickej energie: | 138 W |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 199 kWh |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie (max): | 220 W |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 190,5 cm |
| Technológia pohybovej interpolácie: | Motion Xcelerator |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Marketingový názov dynamického kontrastného pomeru: | Mega Contrast |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Technológia zobrazenia: | LED |
| Uhlopriečka displeja: | 190,5 cm (75") |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| Výstupné zvukové kanály: | 2.0 kanály/kanálov |
| Adaptívny zvuk: | Áno |
| Deskriptor predvoľby zvuku: | Áno |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| RMS výkon: | 20 W |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Prehľadávanie: | Áno |
| Webový prehliadač: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Rok uvedenia: | 2025 |
| Typ stojana: | Nožičky |
| Farba stojana: | Čierna |
| Typ lunety: | 3 strany bez rámu |
| VESA montáž: | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 400 x 300 |
| Farba: | Čierna |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 31 kg |
| Šírka balenia: | 1820 mm |
| Výška balenia: | 1100 mm |
| Hĺbka balenia: | 164 mm |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2205168 |
| Samsung technológie(AV/TV): | Object Tracking Sound Lite, Crystal Processor 4K, Q-Symphony |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV): | 2.0.4 |
| Smart TV: | Áno |
| Zrkadlenie zvuku: | Áno |
| Internetová televízia: | Áno |
| Inteligentné režimy: | Tvorba filmu |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| HbbTV: | Áno |
| Poskytovaný OS: | Tizen |
| Počet OSD jazykov: | 28 |
| Ovládanie hlasom: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Možnosť aktualizácie firmvéru: | Áno |
| On Screen Display (OSD): | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG): | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby: | Áno |
| Hlasový sprievodca: | Áno |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
| Upozornenia: | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
