TCL 43V5C televízor 109,2 cm (43") Full HD Smart TV Wi-Fi Čierna
Kód: TVATCLLCD0171Podrobný popis
TCL 43V5C televízor 109,2 cm (43") Full HD Smart TV Wi-Fi Čierna| Audio Return Channel (ARC) | Áno |
| Common Interface (CI) | Áno |
| HDCP | Áno |
| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| Vstup súčasti videa (YPbPr / YCbCr) | 1 |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| RF konektor typu | F, IEC |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Vstup striedavého napätia | Áno |
| PC vstup (D-Sub) | Nie |
| Verzia HDMI | 1.4 |
| Common Interface Plus (CI+) | Áno |
| Rýchle prepínanie HDMI | Áno |
| Verzia Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portov | 2 |
| Počet RF portov | 2 |
| Funkcia titulkovania | Áno |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Herný režim | Áno |
| Podpora HDR | Áno |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Áno |
| Funkcia teletextu | Áno |
| Redukcia šumu | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Počítačový stojan | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Montážna sada | Áno |
| Výška (s podstavcom) | 602 mm |
| Hĺbka (bez stojana) | 77 mm |
| Šírka stojana | 88,8 cm |
| Šírka (s podstavcom) | 954 mm |
| Výška (bez stojana) | 554 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 184 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 5,08 kg |
| Hmotnosť (bez stojana) | 5,02 kg |
| Šírka (bez stojana) | 954 mm |
| Hĺbka stojana (palce) | 18,4 cm |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | F |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 60 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 45 kWh |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Uhlopriečka displeja | 109,2 cm (43") |
| Odozva | 30 ms |
| Marketingový názov dynamického kontrastného pomeru | Mega Contrast |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 109 cm |
| Progresívne skenovanie | Áno |
| Pomer maximálnej svietivosti | 65% |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Technológia pohybovej interpolácie | PPI (Picture Performance Index) 1000 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Antireflexná obrazovka | Nie |
| Technológia zobrazenia | QLED |
| Audio dekodéry | Dolby Audio, Dolby Digital Plus |
| RMS výkon | 20 W |
| Zabudovaný subwoofer | Nie |
| Výstupné zvukové kanály | 2.0 kanály/kanálov |
| Počet reproduktorov | 2 |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| VESA montáž | Áno |
| Farba | Čierna |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 100 x 100 mm |
| Šírka balenia | 1075 mm |
| Hĺbka balenia | 122 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 7,18 kg |
| Výška balenia | 646 mm |
| Smart TV | Áno |
| Poskytovaný OS | Android TV |
| Verzia operačného systému | 11 |
| Internetová televízia | Áno |
| Funguje s Apple Siri | Nie |
| ECO mód | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa | Nie |
| Možnosť aktualizácie firmvéru | Áno |
| Ovládanie hlasom | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby | Nie |
| Časovač zapnutia / vypnutia | Áno |
| On Screen Display (OSD) | Áno |
| Časovač vypnutia | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG) | Áno |
| Základný hotelový režim | Áno |
| Formát digitálneho signálu | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 |
| Formát analógového signálu | NTSC, SECAM, PAL |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 5901292526757 |
| Audio Return Channel (ARC): | Áno |
| Common Interface (CI): | Áno |
| HDCP: | Áno |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Vstup súčasti videa (YPbPr / YCbCr): | 1 |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| RF konektor typu: | F, IEC |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Vstup striedavého napätia: | Áno |
| PC vstup (D-Sub): | Nie |
| Verzia HDMI: | 1.4 |
| Common Interface Plus (CI+): | Áno |
| Rýchle prepínanie HDMI: | Áno |
| Verzia Common Interface Plus (CI+): | 1.4 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet HDMI portov: | 2 |
| Počet RF portov: | 2 |
| Funkcia titulkovania: | Áno |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Herný režim: | Áno |
| Podpora HDR: | Áno |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Áno |
| Funkcia teletextu: | Áno |
| Redukcia šumu: | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Počítačový stojan: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Montážna sada: | Áno |
| Výška (s podstavcom): | 602 mm |
| Hĺbka (bez stojana): | 77 mm |
| Šírka stojana: | 88,8 cm |
| Šírka (s podstavcom): | 954 mm |
| Výška (bez stojana): | 554 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 184 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 5,08 kg |
| Hmotnosť (bez stojana): | 5,02 kg |
| Šírka (bez stojana): | 954 mm |
| Hĺbka stojana (palce): | 18,4 cm |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | F |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 60 kWh |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 45 kWh |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Uhlopriečka displeja: | 109,2 cm (43") |
| Odozva: | 30 ms |
| Marketingový názov dynamického kontrastného pomeru: | Mega Contrast |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 109 cm |
| Progresívne skenovanie: | Áno |
| Pomer maximálnej svietivosti: | 65% |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Technológia pohybovej interpolácie: | PPI (Picture Performance Index) 1000 |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Antireflexná obrazovka: | Nie |
| Technológia zobrazenia: | QLED |
| Audio dekodéry: | Dolby Audio, Dolby Digital Plus |
| RMS výkon: | 20 W |
| Zabudovaný subwoofer: | Nie |
| Výstupné zvukové kanály: | 2.0 kanály/kanálov |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| VESA montáž: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 100 x 100 mm |
| Šírka balenia: | 1075 mm |
| Hĺbka balenia: | 122 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 7,18 kg |
| Výška balenia: | 646 mm |
| Smart TV: | Áno |
| Poskytovaný OS: | Android TV |
| Verzia operačného systému: | 11 |
| Internetová televízia: | Áno |
| Funguje s Apple Siri: | Nie |
| ECO mód: | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Nie |
| Možnosť aktualizácie firmvéru: | Áno |
| Ovládanie hlasom: | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby: | Nie |
| Časovač zapnutia / vypnutia: | Áno |
| On Screen Display (OSD): | Áno |
| Časovač vypnutia: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG): | Áno |
| Základný hotelový režim: | Áno |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 |
| Formát analógového signálu: | NTSC, SECAM, PAL |
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
