TCL C6K 98C6K televízor 2,49 m (98") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Kovová
Kód: TVATCLLCD0195Podrobný popis
TCL C6K 98C6K televízor 2,49 m (98") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Kovová| Počet RF portov | 2 |
| Common Interface Plus (CI+) | Áno |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Rýchle prepínanie HDMI | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portov | 4 |
| Verzia Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 1 |
| PC vstup (D-Sub) | Nie |
| Audio Return Channel (ARC) | Áno |
| Common Interface (CI) | Áno |
| DVI port | Nie |
| Consumer Electronics Control (CEC) | T-link |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| RF konektor typu | F, IEC |
| Verzia HDCP | 2.2 |
| HDCP | Áno |
| DVD prehrávač | Nie |
| Podporované video formáty | H.265, MPEG2, H.264 |
| Funkcia titulkovania | Áno |
| Funkcia teletextu | Áno |
| Redukcia šumu | Áno |
| 4K zvýšenie rozlíšenia | Áno |
| AI zvýšenie rozlíšenia | Áno |
| Podpora HDR | Áno |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Technológia spracovania obrazu | TCL AiPQ Pro Processor |
| Počet jadier procesora | 4 |
| AMD FreeSync | Áno |
| Herné funkcie | Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), Game Bar, Variabilná obnovovacia frekvencia (VRR) |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Áno |
| Herný režim | Áno |
| Záznam na USB | Nie |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision IQ, High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Soundbar v balení | Nie |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Typ diaľkového ovládača | RC833A |
| Počítačový stojan | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| Výška (bez stojana) | 1247 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 52,8 kg |
| Hĺbka (bez stojana) | 64 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 420 mm |
| Šírka (bez stojana) | 2180 mm |
| Výška (s podstavcom) | 1285 mm |
| Hĺbka stojana (palce) | 42 cm |
| Šírka (s podstavcom) | 2180 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 51,8 kg |
| Šírka stojana | 170,9 cm |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | E |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 290 kWh |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 155 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Marketingový názov dynamického kontrastného pomeru | Mega Contrast |
| Podporované grafické rozlíšenie | 3840 x 2160 |
| Hĺbka farieb | 10 bit |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 249 cm |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Viditeľná veľkosť (uhlopriečka) | 2,48 m |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Pomer maximálnej svietivosti | 65% |
| Uhlopriečka displeja | 2,49 m (98") |
| Technológia pohybovej interpolácie | PPI (Picture Performance Index) 4100 |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Technológia zobrazenia | QD-Mini LED |
| Podporované videomódy | 2160p |
| Zabudovaný subwoofer | Áno |
| Výstupné zvukové kanály | 2.1 kanály/kanálov |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| RMS výkon | 40 W |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos, Dolby TrueHD, Dolby AC4, DTS Virtual:X |
| Počet pásiem ekvalizéra | 7 |
| Automatická úprava hlasitosti | Áno |
| RMS výkon subwooferu | 20 W |
| Počet reproduktorov | 3 |
| Ekvalizér | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Webový prehliadač | Áno |
| Profily Bluetooth | A2DP, HID |
| Prehľadávanie | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Podpora HID | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Áno |
| Bezrámový dizajn | Áno |
| VESA montáž | Áno |
| Farba | Kovová |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 600 x 400 |
| Rok uvedenia | 2025 |
| Kapacita pamäti | 64000 MB |
| Šírka balenia | 2384 mm |
| Hĺbka balenia | 1430 mm |
| Výška balenia | 215 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 75,1 kg |
| Quantum dot color technology | Áno |
| Certifikácia Digital Living Network Alliance (DLNA) | Áno |
| Dĺžka šnúry | 2 m |
| Záručná lehota | 2 rok / roky |
| Neobsahuje | Ortuť |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2179745 |
| TCL technológie (AV/TV) | 288Hz Game Accelerator, Onkyo Sound, HDR (High Dynamic Range), T-cast |
| Internetová televízia | Áno |
| Video aplikácie | Apple TV, Netflix, YouTube, Amazon Prime Video |
| Poskytovaný OS | Google TV |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| Verzia operačného systému | 12,0 |
| Inteligentné režimy | Hra, Športy |
| Zabudovaný Chromecast | Áno |
| Smart TV | Áno |
| Platforma na distribúciu aplikácií | Google Play |
| HbbTV | Áno |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV) | 2.0.3 |
| Funguje s Apple Siri | Nie |
| Pracuje s Amazon Alexa | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby | Nie |
| Obraz v obraze (PIP) | Nie |
| Elektronický programový sprievodca (EPG) | Áno |
| On Screen Display (OSD) | Áno |
| Počet OSD jazykov | 63 |
| Systém ovládania | Diaľkový ovládač |
| Programovacie obdobie | 8 dni |
| Hotelový mód | Nie |
| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| Základný hotelový režim | Nie |
| Formát analógového signálu | PAL BG, SECAM B/G, PAL DK, SECAM, NTSC, PAL I, PAL, PAL L, SECAM D/K, SECAM L |
| Formát digitálneho signálu | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
| Automatické vyhľadávanie kanálov | Áno |
| Upozornenia | The product may contain small parts, keep out of reach of children., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 5901292525767 |
| Počet RF portov: | 2 |
| Common Interface Plus (CI+): | Áno |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Rýchle prepínanie HDMI: | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet HDMI portov: | 4 |
| Verzia Common Interface Plus (CI+): | 1.4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 1 |
| PC vstup (D-Sub): | Nie |
| Audio Return Channel (ARC): | Áno |
| Common Interface (CI): | Áno |
| DVI port: | Nie |
| Consumer Electronics Control (CEC): | T-link |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| RF konektor typu: | F, IEC |
| Verzia HDCP: | 2.2 |
| HDCP: | Áno |
| DVD prehrávač: | Nie |
| Podporované video formáty: | H.265, MPEG2, H.264 |
| Funkcia titulkovania: | Áno |
| Funkcia teletextu: | Áno |
| Redukcia šumu: | Áno |
| 4K zvýšenie rozlíšenia: | Áno |
| AI zvýšenie rozlíšenia: | Áno |
| Podpora HDR: | Áno |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium Pro |
| Technológia spracovania obrazu: | TCL AiPQ Pro Processor |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| Herné funkcie: | Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), Game Bar, Variabilná obnovovacia frekvencia (VRR) |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Áno |
| Herný režim: | Áno |
| Záznam na USB: | Nie |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision IQ, High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Soundbar v balení: | Nie |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Typ diaľkového ovládača: | RC833A |
| Počítačový stojan: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| Výška (bez stojana): | 1247 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 52,8 kg |
| Hĺbka (bez stojana): | 64 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 420 mm |
| Šírka (bez stojana): | 2180 mm |
| Výška (s podstavcom): | 1285 mm |
| Hĺbka stojana (palce): | 42 cm |
| Šírka (s podstavcom): | 2180 mm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 51,8 kg |
| Šírka stojana: | 170,9 cm |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | E |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 290 kWh |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 155 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Marketingový názov dynamického kontrastného pomeru: | Mega Contrast |
| Podporované grafické rozlíšenie: | 3840 x 2160 |
| Hĺbka farieb: | 10 bit |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 249 cm |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Viditeľná veľkosť (uhlopriečka): | 2,48 m |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Pomer maximálnej svietivosti: | 65% |
| Uhlopriečka displeja: | 2,49 m (98") |
| Technológia pohybovej interpolácie: | PPI (Picture Performance Index) 4100 |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Technológia zobrazenia: | QD-Mini LED |
| Podporované videomódy: | 2160p |
| Zabudovaný subwoofer: | Áno |
| Výstupné zvukové kanály: | 2.1 kanály/kanálov |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| RMS výkon: | 40 W |
| Audio dekodéry: | Dolby Atmos, Dolby TrueHD, Dolby AC4, DTS Virtual:X |
| Počet pásiem ekvalizéra: | 7 |
| Automatická úprava hlasitosti: | Áno |
| RMS výkon subwooferu: | 20 W |
| Počet reproduktorov: | 3 |
| Ekvalizér: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Webový prehliadač: | Áno |
| Profily Bluetooth: | A2DP, HID |
| Prehľadávanie: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Podpora HID: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Áno |
| Bezrámový dizajn: | Áno |
| VESA montáž: | Áno |
| Farba: | Kovová |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 600 x 400 |
| Rok uvedenia: | 2025 |
| Kapacita pamäti: | 64000 MB |
| Šírka balenia: | 2384 mm |
| Hĺbka balenia: | 1430 mm |
| Výška balenia: | 215 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 75,1 kg |
| Quantum dot color technology: | Áno |
| Certifikácia Digital Living Network Alliance (DLNA): | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 2 m |
| Záručná lehota: | 2 rok / roky |
| Neobsahuje: | Ortuť |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2179745 |
| TCL technológie (AV/TV): | 288Hz Game Accelerator, Onkyo Sound, HDR (High Dynamic Range), T-cast |
| Internetová televízia: | Áno |
| Video aplikácie: | Apple TV, Netflix, YouTube, Amazon Prime Video |
| Poskytovaný OS: | Google TV |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| Verzia operačného systému: | 12,0 |
| Inteligentné režimy: | Hra, Športy |
| Zabudovaný Chromecast: | Áno |
| Smart TV: | Áno |
| Platforma na distribúciu aplikácií: | Google Play |
| HbbTV: | Áno |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV): | 2.0.3 |
| Funguje s Apple Siri: | Nie |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby: | Nie |
| Obraz v obraze (PIP): | Nie |
| Elektronický programový sprievodca (EPG): | Áno |
| On Screen Display (OSD): | Áno |
| Počet OSD jazykov: | 63 |
| Systém ovládania: | Diaľkový ovládač |
| Programovacie obdobie: | 8 dni |
| Hotelový mód: | Nie |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| Základný hotelový režim: | Nie |
| Formát analógového signálu: | PAL BG, SECAM B/G, PAL DK, SECAM, NTSC, PAL I, PAL, PAL L, SECAM D/K, SECAM L |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
| Automatické vyhľadávanie kanálov: | Áno |
| Upozornenia: | The product may contain small parts, keep out of reach of children., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
