TV 32 » LIN 32LHD1810 Slim HD Ready DVB-T2
Kód: TVALI-LCD0006Podrobný popis
TV 32 » LIN 32LHD1810 Slim HD Ready DVB-T2| PC vstup (D-Sub) | Nie |
| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| Kompozitný video vstup | 1 |
| Počítačový stojan | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Typ diaľkového ovládača | IR |
| Výška (bez stojana) | 424 mm |
| Hĺbka (bez stojana) | 82 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 3,5 kg |
| Šírka (bez stojana) | 716 mm |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | F |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 27 kWh |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie (max) | 27 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Typ HD rozlíšenia | HD |
| Technológia zobrazenia | LED |
| Rozlíšenie displeja | 1366 x 768 px |
| Uhlopriečka displeja | 80 cm (31.5") |
| LED podsvietenie | Áno |
| Počet reproduktorov | 2 |
| RMS výkon | 10 W |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| VESA montáž | Áno |
| LED indikátory | Áno |
| Farba | Čierna |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1847161 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 5 - 40 °C |
| Smart TV | Nie |
| Internetová televízia | Nie |
| Upozornenia | The product may contain small parts, keep out of reach of children., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 5905090824763 |
| PC vstup (D-Sub): | Nie |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Kompozitný video vstup: | 1 |
| Počítačový stojan: | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Typ diaľkového ovládača: | IR |
| Výška (bez stojana): | 424 mm |
| Hĺbka (bez stojana): | 82 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 3,5 kg |
| Šírka (bez stojana): | 716 mm |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | F |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 27 kWh |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie (max): | 27 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Typ HD rozlíšenia: | HD |
| Technológia zobrazenia: | LED |
| Rozlíšenie displeja: | 1366 x 768 px |
| Uhlopriečka displeja: | 80 cm (31.5") |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| RMS výkon: | 10 W |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| VESA montáž: | Áno |
| LED indikátory: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 1847161 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 5 - 40 °C |
| Smart TV: | Nie |
| Internetová televízia: | Nie |
| Upozornenia: | The product may contain small parts, keep out of reach of children., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
