TV 43" LIN 43LFHD1850 SMART Full HD DVB-T2
Kód: TVALI-LCD0004Podrobný popis
TV 43" LIN 43LFHD1850 SMART Full HD DVB-T2| CI Slot | 1 |
| USB verzia | 2.0 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet USB portov | 2 |
| Počet HDMI portov | 2 |
| Verzia HDMI | 1.4a |
| Výstup pre slúchadlá | Áno |
| Funkcia teletextu | Áno |
| Šírka (so základňou) | 96,7 cm |
| Hĺbka (so základňou) | 22,2 cm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 6,2 kg |
| Výška (s podstavcom) | 616 mm |
| Výška (bez stojana) | 563 mm |
| Šírka (bez stojana) | 967 mm |
| Hĺbka (bez stojana) | 89 mm |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | E |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 42 kWh |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Uhlopriečka displeja | 109,2 cm (43") |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Technológia zobrazenia | LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ LED podsvietenia | Direct-LED |
| Počet reproduktorov | 2 |
| RMS výkon | 2 x 10 W |
| Farba | Čierna |
| VESA montáž | Áno |
| Smart TV | Áno |
| Webový prehliadač | Áno |
| Wi-Fi štandardy | 802.11 b/g/n |
| Wi-Fi | Áno |
| Typ tunera | Analóg |
| Formát digitálneho signálu | DVB-T, DVB-C, DVB-S2, DVB-S, DVB-T2 |
| Upozornenia | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 5905279174801 |
| CI Slot: | 1 |
| USB verzia: | 2.0 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet USB portov: | 2 |
| Počet HDMI portov: | 2 |
| Verzia HDMI: | 1.4a |
| Výstup pre slúchadlá: | Áno |
| Funkcia teletextu: | Áno |
| Šírka (so základňou): | 96,7 cm |
| Hĺbka (so základňou): | 22,2 cm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 6,2 kg |
| Výška (s podstavcom): | 616 mm |
| Výška (bez stojana): | 563 mm |
| Šírka (bez stojana): | 967 mm |
| Hĺbka (bez stojana): | 89 mm |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | E |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 42 kWh |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Uhlopriečka displeja: | 109,2 cm (43") |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Technológia zobrazenia: | LED |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Typ LED podsvietenia: | Direct-LED |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| RMS výkon: | 2 x 10 W |
| Farba: | Čierna |
| VESA montáž: | Áno |
| Smart TV: | Áno |
| Webový prehliadač: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11 b/g/n |
| Wi-Fi: | Áno |
| Typ tunera: | Analóg |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-T, DVB-C, DVB-S2, DVB-S, DVB-T2 |
| Upozornenia: | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
