LEGO CITY 60493 F1 Display Truck s pretekárskym autom Audi F1
Kód: KLOLEGLEG2179Podrobný popis
LEGO CITY 60493 F1 Display Truck s pretekárskym autom Audi F1| Séria | City |
| Odporúčaný vek | 7 rokov+ |
| Počet minifigúriek na hranie | 3 kusov |
| Návod | Áno |
| Počet prvkov | 508 |
| Výška | 80 mm |
| Hĺbka | 240 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška balenia | 280 mm |
| Hĺbka balenia | 80 mm |
| Šírka balenia | 260 mm |
| Upozornenia | Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Use under adult supervision. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702018056844 |
| Séria: | City |
| Odporúčaný vek: | 7 rokov+ |
| Počet minifigúriek na hranie: | 3 kusov |
| Návod: | Áno |
| Počet prvkov: | 508 |
| Výška: | 80 mm |
| Hĺbka: | 240 mm |
| Šírka: | 70 mm |
| Výška balenia: | 280 mm |
| Hĺbka balenia: | 80 mm |
| Šírka balenia: | 260 mm |
| Upozornenia: | Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Use under adult supervision. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
