LEGO CREATOR EXPERT 10255 Námestie zhromaždenia
Kód: KLOLEGLEG1283Podrobný popis
LEGO CREATOR EXPERT 10255 Námestie zhromaždenia| Séria | Creator, Creator Expert |
| Návod | Áno |
| Počet minifigúriek na hranie | 7 ks. |
| Počet prvkov | 4002 |
| Odporúčaný vek | 16 rokov+ |
| Dĺžka | 250 mm |
| Výška | 350 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Hĺbka balenia | 170 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 4,67 kg |
| Výška balenia | 475 mm |
| Šírka balenia | 580 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702015865272 |
| Séria: | Creator, Creator Expert |
| Návod: | Áno |
| Počet minifigúriek na hranie: | 7 ks. |
| Počet prvkov: | 4002 |
| Odporúčaný vek: | 16 rokov+ |
| Dĺžka: | 250 mm |
| Výška: | 350 mm |
| Šírka: | 380 mm |
| Hĺbka balenia: | 170 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 4,67 kg |
| Výška balenia: | 475 mm |
| Šírka balenia: | 580 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
