LEGO CREATOR EXPERT 10295 PORSCHE 911
Kód: KLOLEGLEG1024Podrobný popis
LEGO CREATOR EXPERT 10295 PORSCHE 911| Séria | Creator, Creator Expert |
| Odporúčaný vek | 18 rokov+ |
| Návod | Áno |
| Šírka | 160 mm |
| Dĺžka | 350 mm |
| Výška | 100 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702016914351 |
| Séria: | Creator, Creator Expert |
| Odporúčaný vek: | 18 rokov+ |
| Návod: | Áno |
| Šírka: | 160 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Výška: | 100 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
