LEGO EDITIONS 43012 Cristiano Ronaldo - Najdôležitejšie momenty z futbalu
Kód: KLOLEGLEG2224Podrobný popis
LEGO EDITIONS 43012 Cristiano Ronaldo - Najdôležitejšie momenty z futbalu| Návod | Áno |
| Počet minifigúriek na hranie | 1 kusov |
| Odporúčaný vek | 10 rokov+ |
| Počet prvkov | 490 |
| Séria | Editions |
| Výška | 110 mm |
| Hĺbka | 170 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Výška balenia | 219 mm |
| Šírka balenia | 259 mm |
| Hĺbka balenia | 60 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 602 g |
| Upozornenia | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Keep the packaging as it contains important information., Use under adult supervision. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702018069523 |
| Návod: | Áno |
| Počet minifigúriek na hranie: | 1 kusov |
| Odporúčaný vek: | 10 rokov+ |
| Počet prvkov: | 490 |
| Séria: | Editions |
| Výška: | 110 mm |
| Hĺbka: | 170 mm |
| Šírka: | 210 mm |
| Výška balenia: | 219 mm |
| Šírka balenia: | 259 mm |
| Hĺbka balenia: | 60 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 602 g |
| Upozornenia: | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Keep the packaging as it contains important information., Use under adult supervision. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
