LEGO EDITIONS 43015 Lionel Messi - Futbalová legenda
Kód: KLOLEGLEG2227Podrobný popis
LEGO EDITIONS 43015 Lionel Messi - Futbalová legenda| Návod | Áno |
| Počet prvkov | 958 |
| Séria | Editions |
| Odporúčaný vek | 12 rokov+ |
| Šírka | 210 mm |
| Výška | 270 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Šírka balenia | 259 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,43 kg |
| Výška balenia | 380 mm |
| Hĺbka balenia | 94 mm |
| Upozornenia | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702018069554 |
| Návod: | Áno |
| Počet prvkov: | 958 |
| Séria: | Editions |
| Odporúčaný vek: | 12 rokov+ |
| Šírka: | 210 mm |
| Výška: | 270 mm |
| Hĺbka: | 140 mm |
| Šírka balenia: | 259 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,43 kg |
| Výška balenia: | 380 mm |
| Hĺbka balenia: | 94 mm |
| Upozornenia: | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
