LEGO EDITIONS 43016 Cristiano Ronaldo - Futbalová legenda
Kód: KLOLEGLEG2228Podrobný popis
LEGO EDITIONS 43016 Cristiano Ronaldo - Futbalová legenda| Návod | Áno |
| Počet prvkov | 854 |
| Odporúčaný vek | 12 rokov+ |
| Séria | Editions |
| Výška | 250 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Hĺbka | 130 mm |
| Výška balenia | 380 mm |
| Hĺbka balenia | 93 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,34 kg |
| Šírka balenia | 259 mm |
| Upozornenia | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702018069561 |
| Návod: | Áno |
| Počet prvkov: | 854 |
| Odporúčaný vek: | 12 rokov+ |
| Séria: | Editions |
| Výška: | 250 mm |
| Šírka: | 230 mm |
| Hĺbka: | 130 mm |
| Výška balenia: | 380 mm |
| Hĺbka balenia: | 93 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,34 kg |
| Šírka balenia: | 259 mm |
| Upozornenia: | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
