LEGO EDITIONS 43027 Vini Jr. - Najdôležitejšie momenty z futbalu
Kód: KLOLEGLEG2232Podrobný popis
LEGO EDITIONS 43027 Vini Jr. - Najdôležitejšie momenty z futbalu| Odporúčaný vek | 10 rokov+ |
| Návod | Áno |
| Počet prvkov | 510 |
| Séria | Editions |
| Počet minifigúriek na hranie | 1 kusov |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Šírka | 190 mm |
| Šírka balenia | 259 mm |
| Výška balenia | 219 mm |
| Hĺbka balenia | 75 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 608 g |
| Upozornenia | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702018069660 |
| Odporúčaný vek: | 10 rokov+ |
| Návod: | Áno |
| Počet prvkov: | 510 |
| Séria: | Editions |
| Počet minifigúriek na hranie: | 1 kusov |
| Výška: | 100 mm |
| Hĺbka: | 160 mm |
| Šírka: | 190 mm |
| Šírka balenia: | 259 mm |
| Výška balenia: | 219 mm |
| Hĺbka balenia: | 75 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 608 g |
| Upozornenia: | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
