LEGO ICONS 10314 SUŠENÝ KVETINOVÝ TRS
Kód: KLOLEGLEG0669Podrobný popis
LEGO ICONS 10314 SUŠENÝ KVETINOVÝ TRS| Séria | LEGO® Icons |
| Počet prvkov | 812 |
| Návod | Áno |
| Odporúčaný vek | 18 rokov+ |
| Výška | 70 mm |
| Výška balenia | 262 mm |
| Šírka balenia | 382 mm |
| Hĺbka balenia | 57 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 627 g |
| Hĺbka | 130 mm |
| Šírka | 400 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702017416878 |
| Séria: | LEGO® Icons |
| Počet prvkov: | 812 |
| Návod: | Áno |
| Odporúčaný vek: | 18 rokov+ |
| Výška: | 70 mm |
| Výška balenia: | 262 mm |
| Šírka balenia: | 382 mm |
| Hĺbka balenia: | 57 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 627 g |
| Hĺbka: | 130 mm |
| Šírka: | 400 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
