LEGO MARVEL 76341 Kombinéza Ravager Groot
Kód: KLOLEGLEG2131Podrobný popis
LEGO MARVEL 76341 Kombinéza Ravager Groot| Séria | Marvel |
| Počet prvkov | 604 |
| Návod | Áno |
| Odporúčaný vek | 10 rokov+ |
| Výška | 250 mm |
| Výška balenia | 350 mm |
| Šírka balenia | 190 mm |
| Hĺbka balenia | 70 mm |
| Upozornenia | Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702018063248 |
| Séria: | Marvel |
| Počet prvkov: | 604 |
| Návod: | Áno |
| Odporúčaný vek: | 10 rokov+ |
| Výška: | 250 mm |
| Výška balenia: | 350 mm |
| Šírka balenia: | 190 mm |
| Hĺbka balenia: | 70 mm |
| Upozornenia: | Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
