LEGO MINIFIGURES 71052 Minifigúrky – séria 29 (1 ks)
Kód: KLOLEGLEG2235Podrobný popis
LEGO MINIFIGURES 71052 Minifigúrky – séria 29 (1 ks)| Séria | Minifigúrky |
| Počet prvkov | 8 |
| Odporúčaný vek | 6 rokov+ |
| Počet minifigúriek na hranie | 1 kusov |
| Návod | Áno |
| Hĺbka balenia | 28 mm |
| Výška balenia | 106 mm |
| Hmotnosť | 18 g |
| Šírka balenia | 94 mm |
| Upozornenia | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Keep the packaging as it contains important information., Use under adult supervision. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702018066980 |
| Séria: | Minifigúrky |
| Počet prvkov: | 8 |
| Odporúčaný vek: | 6 rokov+ |
| Počet minifigúriek na hranie: | 1 kusov |
| Návod: | Áno |
| Hĺbka balenia: | 28 mm |
| Výška balenia: | 106 mm |
| Hmotnosť: | 18 g |
| Šírka balenia: | 94 mm |
| Upozornenia: | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Keep the packaging as it contains important information., Use under adult supervision. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
