LEGO ŠPECIÁLNE UDALOSTI 40634 IKONY HRY
Kód: KLOLEGLEG1005Podrobný popis
LEGO ŠPECIÁLNE UDALOSTI 40634 IKONY HRY| Odporúčaný vek | 10 rokov+ |
| Návod | Áno |
| Počet minifigúriek na hranie | 15 ks. |
| Výška | 200 mm |
| Šírka | 360 mm |
| Upozornenia | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Keep the packaging as it contains important information., Use under adult supervision. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702017471518 |
| Odporúčaný vek: | 10 rokov+ |
| Návod: | Áno |
| Počet minifigúriek na hranie: | 15 ks. |
| Výška: | 200 mm |
| Šírka: | 360 mm |
| Upozornenia: | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Keep the packaging as it contains important information., Use under adult supervision. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
