LEGO STAR WARS 30728 Miniatúrny model pílového listu
Kód: KLOLEGLEG2436Podrobný popis
LEGO STAR WARS 30728 Miniatúrny model pílového listu| Počet prvkov | 74 |
| Odporúčaný vek | 6 rokov+ |
| Návod | Áno |
| Séria | Star Wars™ |
| Šírka balenia | 170 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 52 g |
| Výška balenia | 180 mm |
| Hĺbka balenia | 24 mm |
| Upozornenia | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Keep the packaging as it contains important information., Use under adult supervision. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702018058121 |
| Počet prvkov: | 74 |
| Odporúčaný vek: | 6 rokov+ |
| Návod: | Áno |
| Séria: | Star Wars™ |
| Šírka balenia: | 170 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 52 g |
| Výška balenia: | 180 mm |
| Hĺbka balenia: | 24 mm |
| Upozornenia: | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Keep the packaging as it contains important information., Use under adult supervision. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
