LEGO STAR WARS 75428 Bojový droid so STAP
Kód: KLOLEGLEG2359Podrobný popis
LEGO STAR WARS 75428 Bojový droid so STAP| Séria | Star Wars™ |
| Počet prvkov | 1088 |
| Odporúčaný vek | 12 rokov+ |
| Počet minifigúriek na hranie | 1 kusov |
| Návod | Áno |
| Šírka | 140 mm |
| Hĺbka | 300 mm |
| Výška | 380 mm |
| Výška balenia | 456 mm |
| Hĺbka balenia | 72 mm |
| Šírka balenia | 282 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,37 kg |
| Upozornenia | Keep the packaging as it contains important information., Use under adult supervision., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702017824598 |
| Séria: | Star Wars™ |
| Počet prvkov: | 1088 |
| Odporúčaný vek: | 12 rokov+ |
| Počet minifigúriek na hranie: | 1 kusov |
| Návod: | Áno |
| Šírka: | 140 mm |
| Hĺbka: | 300 mm |
| Výška: | 380 mm |
| Výška balenia: | 456 mm |
| Hĺbka balenia: | 72 mm |
| Šírka balenia: | 282 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,37 kg |
| Upozornenia: | Keep the packaging as it contains important information., Use under adult supervision., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
