LEGO STAR WARS 75444 Útok AT-RT
Kód: KLOLEGLEG2213Podrobný popis
LEGO STAR WARS 75444 Útok AT-RT| Séria | Star Wars™ |
| Návod | Áno |
| Počet minifigúriek na hranie | 3 kusov |
| Počet prvkov | 297 |
| Odporúčaný vek | 7 rokov+ |
| Šírka | 50 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hĺbka balenia | 61 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 419 g |
| Výška balenia | 191 mm |
| Šírka balenia | 262 mm |
| Upozornenia | Keep the packaging as it contains important information., Use under adult supervision., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702018063026 |
| Séria: | Star Wars™ |
| Návod: | Áno |
| Počet minifigúriek na hranie: | 3 kusov |
| Počet prvkov: | 297 |
| Odporúčaný vek: | 7 rokov+ |
| Šírka: | 50 mm |
| Hĺbka: | 100 mm |
| Výška: | 120 mm |
| Hĺbka balenia: | 61 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 419 g |
| Výška balenia: | 191 mm |
| Šírka balenia: | 262 mm |
| Upozornenia: | Keep the packaging as it contains important information., Use under adult supervision., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
