LEGO TECHNIC 42115 LAMBORGHINI SIÁN FKP 37
Kód: KLOLEGLEG0076Podrobný popis
LEGO TECHNIC 42115 LAMBORGHINI SIÁN FKP 37| Návod | Áno |
| Séria | Technic |
| Počet prvkov | 3696 |
| Odporúčaný vek | 18 rokov+ |
| Výška | 130 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Hmotnosť | 6,12 kg |
| Šírka balenia | 570 mm |
| Hĺbka balenia | 150 mm |
| Hĺbka | 600 mm |
| Výška balenia | 375 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702016617535 |
| Návod: | Áno |
| Séria: | Technic |
| Počet prvkov: | 3696 |
| Odporúčaný vek: | 18 rokov+ |
| Výška: | 130 mm |
| Šírka: | 250 mm |
| Hmotnosť: | 6,12 kg |
| Šírka balenia: | 570 mm |
| Hĺbka balenia: | 150 mm |
| Hĺbka: | 600 mm |
| Výška balenia: | 375 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
