LEGO TECHNIC 42141 Pretekárske auto McLaren Formula 1
Kód: KLOLEGLEG0398Podrobný popis
LEGO TECHNIC 42141 Pretekárske auto McLaren Formula 1| Šírka | 270 mm |
| Výška | 130 mm |
| Dĺžka | 650 mm |
| Odporúčaný vek | 18 rokov+ |
| Počet prvkov | 1434 |
| Séria | Technic |
| Výška balenia | 373 mm |
| Šírka balenia | 577 mm |
| Hĺbka balenia | 84 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 2,27 kg |
| Upozornenia | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702017160795 |
| Šírka: | 270 mm |
| Výška: | 130 mm |
| Dĺžka: | 650 mm |
| Odporúčaný vek: | 18 rokov+ |
| Počet prvkov: | 1434 |
| Séria: | Technic |
| Výška balenia: | 373 mm |
| Šírka balenia: | 577 mm |
| Hĺbka balenia: | 84 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 2,27 kg |
| Upozornenia: | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
