Chápadlo pre starších ľudí - 65 cm - RF-750
Kód: PCOREHCDP0002Podrobný popis
Chápadlo pre starších ľudí - 65 cm - RF-750| Materiál | Hliník, Plast |
| Farba | Šedá, Čierna |
| Hák | Áno |
| Magnet | Áno |
| Dĺžka | 660 mm |
| Hmotnosť | 160 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lifting grabs |
|---|---|
| EAN: | 5903940702384 |
| Materiál: | Hliník, Plast |
| Farba: | Šedá, Čierna |
| Hák: | Áno |
| Magnet: | Áno |
| Dĺžka: | 660 mm |
| Hmotnosť: | 160 g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
