Grabber pre seniorov - jednoduchý 61cm
Kód: PCOSU2CDP0002Podrobný popis
Grabber pre seniorov - jednoduchý 61cm| Materiál | Hliník, Plast |
| Farba | Šedá, Čierna |
| Magnet | Áno |
| Hák | Áno |
| Dĺžka | 610 mm |
| Hmotnosť | 200 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lifting grabs |
|---|---|
| EAN: | 4250629316761 |
| Materiál: | Hliník, Plast |
| Farba: | Šedá, Čierna |
| Magnet: | Áno |
| Hák: | Áno |
| Dĺžka: | 610 mm |
| Hmotnosť: | 200 g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
