Grabber pre seniorov - jednoduchý 76cm
Kód: PCOSU2CDP0001Podrobný popis
Grabber pre seniorov - jednoduchý 76cm| Magnet | Áno |
| Materiál | Plast, Hliník |
| Hák | Áno |
| Farba | Šedá, Čierna |
| Hmotnosť | 200 g |
| Dĺžka | 760 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lifting grabs |
|---|---|
| EAN: | 4250629316778 |
| Magnet: | Áno |
| Materiál: | Plast, Hliník |
| Hák: | Áno |
| Farba: | Šedá, Čierna |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Dĺžka: | 760 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
