Grabber pre seniorov - jednoduchý 78 cm
Kód: PCOREHCDP0001Podrobný popis
Grabber pre seniorov - jednoduchý 78 cm| Farba | Čierna, Šedá |
| Magnet | Áno |
| Materiál | Plast, Hliník |
| Hák | Áno |
| Dĺžka | 780 mm |
| Hmotnosť | 170 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lifting grabs |
|---|---|
| EAN: | 5903940702391 |
| Farba: | Čierna, Šedá |
| Magnet: | Áno |
| Materiál: | Plast, Hliník |
| Hák: | Áno |
| Dĺžka: | 780 mm |
| Hmotnosť: | 170 g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
