Grabber pre seniorov - jednoduchý 90cm
Kód: PCOSU2CDP0003Podrobný popis
Grabber pre seniorov - jednoduchý 90cm| Farba | Šedá, Čierna |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Hák | Áno |
| Magnet | Áno |
| Hmotnosť | 200 g |
| Dĺžka | 90 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lifting grabs |
|---|---|
| EAN: | 4250629316792 |
| Farba: | Šedá, Čierna |
| Materiál: | Hliník, Plast |
| Hák: | Áno |
| Magnet: | Áno |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Dĺžka: | 90 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
