NAVITEL FLOW BL800 Zadné svetlo na bicykel s 4K DVR záznamníkom
Kód: SIRNAIOSW0001Podrobný popis
NAVITEL FLOW BL800 Zadné svetlo na bicykel s 4K DVR záznamníkom| Montážna sada | Áno |
| Čítačka pamäťových kariet MicroSD | Áno |
| Množstvo | 1 |
| Obrazovka | Nie |
| Rozlíšenie FPS/videa | 30/60/120 FPS — 1280×720 HD, 30 FPS — 3840×2160 4K, 30/60/120 FPS — 1920×1080 Full HD, 30 FPS — 2560×1440 2K |
| Stabilizácia | EIS, Super EIS |
| Podpora kariet microSD | Až 512 GB |
| DVR rekordér | Áno |
| Zorný uhol objektívu | 140° |
| FPS | 30, 60, 120 |
| Správa prostredníctvom Navitel DVR Centre | Áno |
| Optický senzor | SONY IMX317 STARVIS |
| Wi-Fi modul | Áno |
| Prepisovanie nahrávok | Áno |
| Maximálne rozlíšenie videa | 4K 3840x2160 |
| Formát videa | MP4 |
| Technológia HDR | Áno |
| Nahrávanie videa v slučke | Áno |
| Typ objektívu | 6-vrstvová |
| Model | Zadné svetlo |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| G-Sensor | Áno |
| Nahrávanie zvuku | Áno |
| Farba | Čierna |
| Počet kamier | 1 |
| Wi-Fi pásmo | 802.11 b/g/n 2.4GHz |
| Hmotnosť | 136 g |
| Nabíjanie cez USB C | Áno |
| maximálny čas prevádzky | 10 hodín |
| Napájací zdroj | 5 V, 2.5 А |
| Kapacita batérie | 5000 mAh |
| Akumulátor | Áno |
| Typ batérie | Lítium polymér (lipo) |
| Maximálny svetelný výstup | 90 lm |
| Farba svetla | Červená |
| Upozornenia | The product contains batteries that must be disposed of according to local regulations., Avoid direct contact with eyes and skin., Do not leave the product where children have easy access to it. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lighting |
|---|---|
| EAN: | 8594181746601 |
| Montážna sada: | Áno |
| Čítačka pamäťových kariet MicroSD: | Áno |
| Množstvo: | 1 |
| Obrazovka: | Nie |
| Rozlíšenie FPS/videa: | 30/60/120 FPS — 1280×720 HD, 30 FPS — 3840×2160 4K, 30/60/120 FPS — 1920×1080 Full HD, 30 FPS — 2560×1440 2K |
| Stabilizácia: | EIS, Super EIS |
| Podpora kariet microSD: | Až 512 GB |
| DVR rekordér: | Áno |
| Zorný uhol objektívu: | 140° |
| FPS: | 30, 60, 120 |
| Správa prostredníctvom Navitel DVR Centre: | Áno |
| Optický senzor: | SONY IMX317 STARVIS |
| Wi-Fi modul: | Áno |
| Prepisovanie nahrávok: | Áno |
| Maximálne rozlíšenie videa: | 4K 3840x2160 |
| Formát videa: | MP4 |
| Technológia HDR: | Áno |
| Nahrávanie videa v slučke: | Áno |
| Typ objektívu: | 6-vrstvová |
| Model: | Zadné svetlo |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| G-Sensor: | Áno |
| Nahrávanie zvuku: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Počet kamier: | 1 |
| Wi-Fi pásmo: | 802.11 b/g/n 2.4GHz |
| Hmotnosť: | 136 g |
| Nabíjanie cez USB C: | Áno |
| maximálny čas prevádzky: | 10 hodín |
| Napájací zdroj: | 5 V, 2.5 А |
| Kapacita batérie: | 5000 mAh |
| Akumulátor: | Áno |
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo) |
| Maximálny svetelný výstup: | 90 lm |
| Farba svetla: | Červená |
| Upozornenia: | The product contains batteries that must be disposed of according to local regulations., Avoid direct contact with eyes and skin., Do not leave the product where children have easy access to it. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
