NAVITEL FLOW DL800 4K HDR GPS cyklistická kamera 430lm cyklistické svetlo
Kód: SIRNAIOSW0002Podrobný popis
NAVITEL FLOW DL800 4K HDR GPS cyklistická kamera 430lm cyklistické svetlo| Množstvo | 1 |
| Montážna sada | Áno |
| Čítačka pamäťových kariet MicroSD | Áno |
| Farba | Čierna |
| Nahrávanie zvuku | Áno |
| Wi-Fi pásmo | 802.11 b/g/n 2.4GHz |
| Základný materiál | Kov |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Počet kamier | 1 |
| Model | Videorekordér |
| Maximálne rozlíšenie videa | 4K 3840x2160 |
| Optický senzor | SONY IMX317 STARVIS |
| G-Sensor | Áno |
| Nahrávanie videa v slučke | Áno |
| Rozlíšenie FPS/videa | 30/60/120 FPS — 1280×720 HD, 30 FPS — 2560×1440 2K, 30/60/120 FPS — 1920×1080 Full HD, 30 FPS — 3840×2160 4K |
| Typ objektívu | 7-vrstvová |
| FPS | 30, 60, 120 |
| Zorný uhol objektívu | 140° |
| DVR rekordér | Áno |
| Prepisovanie nahrávok | Áno |
| Wi-Fi modul | Áno |
| Formát videa | MP4 |
| Technológia HDR | Áno |
| Správa prostredníctvom Navitel DVR Centre | Áno |
| Stabilizácia | EIS, Super EIS |
| Podpora kariet microSD | Až 512 GB |
| Digitálny rýchlomer | Áno |
| Odporúčaná rýchlosť SD karty | Trieda U1/V10 alebo vyššia |
| Hmotnosť | 206 g |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Obrazovka | Áno |
| Veľkosť obrazovky | 2" |
| Rozlíšenie obrazovky | 286x381 |
| Kapacita batérie | 7000 mAh |
| Akumulátor | Áno |
| Napájací zdroj | 5 V, 2.5 А |
| Typ batérie | Lítium polymér (lipo) |
| Nabíjanie cez USB C | Áno |
| maximálny čas prevádzky | 10,5 hodín |
| Maximálny svetelný výstup | 430 lm |
| Farba svetla | Biela |
| Upozornenia | The product contains batteries that must be disposed of according to local regulations., Do not leave the product where children have easy access to it., Avoid direct contact with eyes and skin. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lighting |
|---|---|
| EAN: | 8594181746519 |
| Množstvo: | 1 |
| Montážna sada: | Áno |
| Čítačka pamäťových kariet MicroSD: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Nahrávanie zvuku: | Áno |
| Wi-Fi pásmo: | 802.11 b/g/n 2.4GHz |
| Základný materiál: | Kov |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Počet kamier: | 1 |
| Model: | Videorekordér |
| Maximálne rozlíšenie videa: | 4K 3840x2160 |
| Optický senzor: | SONY IMX317 STARVIS |
| G-Sensor: | Áno |
| Nahrávanie videa v slučke: | Áno |
| Rozlíšenie FPS/videa: | 30/60/120 FPS — 1280×720 HD, 30 FPS — 2560×1440 2K, 30/60/120 FPS — 1920×1080 Full HD, 30 FPS — 3840×2160 4K |
| Typ objektívu: | 7-vrstvová |
| FPS: | 30, 60, 120 |
| Zorný uhol objektívu: | 140° |
| DVR rekordér: | Áno |
| Prepisovanie nahrávok: | Áno |
| Wi-Fi modul: | Áno |
| Formát videa: | MP4 |
| Technológia HDR: | Áno |
| Správa prostredníctvom Navitel DVR Centre: | Áno |
| Stabilizácia: | EIS, Super EIS |
| Podpora kariet microSD: | Až 512 GB |
| Digitálny rýchlomer: | Áno |
| Odporúčaná rýchlosť SD karty: | Trieda U1/V10 alebo vyššia |
| Hmotnosť: | 206 g |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Obrazovka: | Áno |
| Veľkosť obrazovky: | 2" |
| Rozlíšenie obrazovky: | 286x381 |
| Kapacita batérie: | 7000 mAh |
| Akumulátor: | Áno |
| Napájací zdroj: | 5 V, 2.5 А |
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo) |
| Nabíjanie cez USB C: | Áno |
| maximálny čas prevádzky: | 10,5 hodín |
| Maximálny svetelný výstup: | 430 lm |
| Farba svetla: | Biela |
| Upozornenia: | The product contains batteries that must be disposed of according to local regulations., Do not leave the product where children have easy access to it., Avoid direct contact with eyes and skin. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
