Adler AD 2182 Skladací hydromasážny kúpeľ na nohy Biely
Kód: FIRADLMAS0004Podrobný popis
Adler AD 2182 Skladací hydromasážny kúpeľ na nohy Biely| Vnútorná kapacita | 6,68 l |
| Správne použitie | Noha |
| Skladacia konštrukcia | Áno |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Vlastnosti rukoväte | Ergonomický |
| Zabudovaný zásobník na soľ | Áno |
| Farba | Biela |
| LED dotykový panel | Áno |
| Protišmykové podložky | Áno |
| Funkcia ohrevu | Áno |
| Typ produktu | Hydromasážny kúpeľ |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Hmotnosť | 3,1 kg |
| Vstupné napätie | 220 - 240 V |
| Typ zdroja | Vytváranie sietí |
| Príkon | 500 W |
| Vstupná frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Upozornenia | Use in accordance with the instructions in the user manual., Keep out of the reach of children., Do not use on damaged skin or wounds. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Massage equipment |
|---|---|
| EAN: | 5905575909862 |
| Vnútorná kapacita: | 6,68 l |
| Správne použitie: | Noha |
| Skladacia konštrukcia: | Áno |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Vlastnosti rukoväte: | Ergonomický |
| Zabudovaný zásobník na soľ: | Áno |
| Farba: | Biela |
| LED dotykový panel: | Áno |
| Protišmykové podložky: | Áno |
| Funkcia ohrevu: | Áno |
| Typ produktu: | Hydromasážny kúpeľ |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Hmotnosť: | 3,1 kg |
| Vstupné napätie: | 220 - 240 V |
| Typ zdroja: | Vytváranie sietí |
| Príkon: | 500 W |
| Vstupná frekvencia: | 50 - 60 Hz |
| Upozornenia: | Use in accordance with the instructions in the user manual., Keep out of the reach of children., Do not use on damaged skin or wounds. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
