Havit MG1503 masážny prístroj Univerzálne Čierna
Kód: FIRHAVMAS0001Podrobný popis
Havit MG1503 masážny prístroj Univerzálne Čierna| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Obsahuje napájací adaptér | Áno |
| Vstavaný displej | Nie |
| Typy masáže | Beat masáž, Vibration massage |
| Vibračná funkcia | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Rýchlosť otáčania | 3000 ot/min |
| Ergonomické rukoväte | Áno |
| Funkcia ohrevu | Nie |
| Farba | Čierna |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Nastaviteľná intenzita | Áno |
| Infračervené teplo | Nie |
| Počet hláv | 1 hlava/hlavy |
| Správne použitie | Univerzálne |
| Materiál | ABS |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Úchyty | Áno |
| Amplitúda vibrácie (max) | 6 mm |
| Hmotnosť | 700 g |
| Hĺbka | 168,5 mm |
| Šírka | 63 mm |
| Výška | 238,5 mm |
| Napätie batérie | 7,4 V |
| Typ zdroja | Batérie |
| Doba nabíjania | 3,5 h |
| Životnosť batérie | 240 min |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion), Vstavaný |
| Nabíjanie z USB | Áno |
| Bezšnúrový | Áno |
| Hĺbka balenia | 208 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,02 kg |
| Výška balenia | 270 mm |
| Typ balenia | Box |
| Šírka balenia | 83 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Massage equipment |
|---|---|
| EAN: | 6939119043438 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Obsahuje napájací adaptér: | Áno |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Typy masáže: | Beat masáž, Vibration massage |
| Vibračná funkcia: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Rýchlosť otáčania: | 3000 ot/min |
| Ergonomické rukoväte: | Áno |
| Funkcia ohrevu: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Nastaviteľná intenzita: | Áno |
| Infračervené teplo: | Nie |
| Počet hláv: | 1 hlava/hlavy |
| Správne použitie: | Univerzálne |
| Materiál: | ABS |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Úchyty: | Áno |
| Amplitúda vibrácie (max): | 6 mm |
| Hmotnosť: | 700 g |
| Hĺbka: | 168,5 mm |
| Šírka: | 63 mm |
| Výška: | 238,5 mm |
| Napätie batérie: | 7,4 V |
| Typ zdroja: | Batérie |
| Doba nabíjania: | 3,5 h |
| Životnosť batérie: | 240 min |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion), Vstavaný |
| Nabíjanie z USB: | Áno |
| Bezšnúrový: | Áno |
| Hĺbka balenia: | 208 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,02 kg |
| Výška balenia: | 270 mm |
| Typ balenia: | Box |
| Šírka balenia: | 83 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
