Therabody Theraface Depuffing Wand masážny prístroj Tvár Biela
Kód: FIRTHBMAS0067Podrobný popis
Therabody Theraface Depuffing Wand masážny prístroj Tvár Biela| Obsahuje napájací adaptér | Áno |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Typy masáže | Perkusívna masáž, Kombo správa |
| Nastaviteľná intenzita | Áno |
| Farba | Biela |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Správne použitie | Tvár |
| Hmotnosť | 112 g |
| Hĺbka | 38,1 mm |
| Šírka | 152,4 mm |
| Bezšnúrový | Áno |
| Životnosť batérie | 38 min |
| Typ zdroja | Batérie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Massage equipment |
|---|---|
| EAN: | 840295408750 |
| Obsahuje napájací adaptér: | Áno |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Typy masáže: | Perkusívna masáž, Kombo správa |
| Nastaviteľná intenzita: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Správne použitie: | Tvár |
| Hmotnosť: | 112 g |
| Hĺbka: | 38,1 mm |
| Šírka: | 152,4 mm |
| Bezšnúrový: | Áno |
| Životnosť batérie: | 38 min |
| Typ zdroja: | Batérie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
