Kúpeľová predložka BBS Bath Spa New Medisana 88389
Kód: FIRMENMAT0009Podrobný popis
Kúpeľová predložka BBS Bath Spa New Medisana 88389| Bezpečné pre použitie | Áno |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Materiál | Technopolymeru |
| Typ diaľkového ovládača | Áno |
| Aromaterapia | Áno |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Protišmykový povrch | Áno |
| Farba | Biela |
| Hodí sa pre typy pleti | Univerzálne |
| Funkcia vykurovania | Áno |
| Funkcia bublín | Áno |
| Masážne funkcie | Áno |
| Odpočet | Áno |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
| Počet úrovní intenzity | 3 |
| Tichá prevádzka | Áno |
| Rozmery rohože | 120 x 36 cm |
| Rozmery základne | 310 x 310 mm |
| Množstvo | 1 |
| Typ balenia | Box |
| Upozornenia | Discontinue use if pain or discomfort occurs., Do not use for longer than the manufacturer's recommended time., Do not use on damaged skin or open wounds. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Massage mats and cushions |
|---|---|
| EAN: | 4015588883897 |
| Bezpečné pre použitie: | Áno |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Materiál: | Technopolymeru |
| Typ diaľkového ovládača: | Áno |
| Aromaterapia: | Áno |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Protišmykový povrch: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Hodí sa pre typy pleti: | Univerzálne |
| Funkcia vykurovania: | Áno |
| Funkcia bublín: | Áno |
| Masážne funkcie: | Áno |
| Odpočet: | Áno |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
| Počet úrovní intenzity: | 3 |
| Tichá prevádzka: | Áno |
| Rozmery rohože: | 120 x 36 cm |
| Rozmery základne: | 310 x 310 mm |
| Množstvo: | 1 |
| Typ balenia: | Box |
| Upozornenia: | Discontinue use if pain or discomfort occurs., Do not use for longer than the manufacturer's recommended time., Do not use on damaged skin or open wounds. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
