Exped Megamat Dvojitá kempingová podložka veľkosti LW+ Červená
Kód: MACEXDDMU0064Podrobný popis
Exped Megamat Dvojitá kempingová podložka veľkosti LW+ Červená| Obsah balenia | Podložka na spanie, úložný vak, pumpa, opravná súprava s lepidlom a náplasťami |
| R-Value | 10.6 |
| Teplota (min) | -55°C |
| Materiál | Laminácia TPU, Recyklovaný polyester 50 D trikot, izolácia: PU pena |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Pumpa | Áno |
| Počet osôb | 2 osôb |
| Účel | Kemping |
| (cdm) Sezónnosť | Zimné |
| Farba | Červená |
| Hrúbka | 15 cm |
| Hmotnosť | 5,97 kg |
| Rozmery po zložení | 790 x 250 mm |
| Šírka | 1320 mm |
| Dĺžka | 1970 mm |
| Upozornenia | Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources., Store in a dry place to prevent mould and material damage., Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature., Do not use sharp tools near the mattress. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| EAN: | 7640277846463 |
| Obsah balenia: | Podložka na spanie, úložný vak, pumpa, opravná súprava s lepidlom a náplasťami |
| R-Value: | 10.6 |
| Teplota (min): | -55°C |
| Materiál: | Laminácia TPU, Recyklovaný polyester 50 D trikot, izolácia: PU pena |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Pumpa: | Áno |
| Počet osôb: | 2 osôb |
| Účel: | Kemping |
| (cdm) Sezónnosť: | Zimné |
| Farba: | Červená |
| Hrúbka: | 15 cm |
| Hmotnosť: | 5,97 kg |
| Rozmery po zložení: | 790 x 250 mm |
| Šírka: | 1320 mm |
| Dĺžka: | 1970 mm |
| Upozornenia: | Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources., Store in a dry place to prevent mould and material damage., Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature., Do not use sharp tools near the mattress. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
