Matrac Exped Dura 6.5R M
Kód: MACEXDDMU0090Podrobný popis
Matrac Exped Dura 6.5R M| Obsah balenia | Spacia podložka, úložný vak, pumpa |
| Použité technológie | SYNMAT PLUS TECHNOLOGY™, Cradle Comfort™ |
| R-Value | 6,9 |
| Veľkosť (S/M/L) | M |
| Počet osôb | 1 osôb |
| Farba | Oranžová |
| (cdm) Sezónnosť | Zimné, Jar, Jeseň, Letné |
| Certifikáty | Bluesign |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Pumpa | Áno |
| Materiál | Recyklovaný polyester 75D/170D, TPU laminát |
| Rozmery po zložení | 23 x 13 cm |
| Šírka | 520 mm |
| Dĺžka | 183 cm |
| Hrúbka | 9 cm |
| Hmotnosť | 710 g |
| Upozornenia | Do not use sharp tools near the mattress., Store in a dry place to prevent mould and material damage., Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources., Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| EAN: | 7640423641508 |
| Obsah balenia: | Spacia podložka, úložný vak, pumpa |
| Použité technológie: | SYNMAT PLUS TECHNOLOGY™, Cradle Comfort™ |
| R-Value: | 6,9 |
| Veľkosť (S/M/L): | M |
| Počet osôb: | 1 osôb |
| Farba: | Oranžová |
| (cdm) Sezónnosť: | Zimné, Jar, Jeseň, Letné |
| Certifikáty: | Bluesign |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Pumpa: | Áno |
| Materiál: | Recyklovaný polyester 75D/170D, TPU laminát |
| Rozmery po zložení: | 23 x 13 cm |
| Šírka: | 520 mm |
| Dĺžka: | 183 cm |
| Hrúbka: | 9 cm |
| Hmotnosť: | 710 g |
| Upozornenia: | Do not use sharp tools near the mattress., Store in a dry place to prevent mould and material damage., Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources., Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
