Matrac Exped Ultra 10R M
Kód: MACEXDDMU0086Podrobný popis
Matrac Exped Ultra 10R M| Obsah balenia | Spacia podložka, úložný vak, pumpa, opravná sada |
| Farba | Šedá |
| Certifikáty | Bluesign |
| Materiál | TPU laminát, Recyklovaný ripstop polyester 20D |
| R-Value | 10,2 |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Použité technológie | SYNMAT PLUS TECHNOLOGY™, Cradle Comfort™ |
| Pumpa | Áno |
| Veľkosť (S/M/L) | M |
| Počet osôb | 1 osôb |
| (cdm) Sezónnosť | Zimné, Jeseň, Jar, Letné |
| Dĺžka | 1830 mm |
| Hrúbka | 9 cm |
| Šírka | 520 mm |
| Rozmery po zložení | 23 x 17 cm |
| Hmotnosť | 615 g |
| Upozornenia | Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material., Store in a dry place to prevent mould and material damage., Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources., Do not use sharp tools near the mattress., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| EAN: | 7640423641942 |
| Obsah balenia: | Spacia podložka, úložný vak, pumpa, opravná sada |
| Farba: | Šedá |
| Certifikáty: | Bluesign |
| Materiál: | TPU laminát, Recyklovaný ripstop polyester 20D |
| R-Value: | 10,2 |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Použité technológie: | SYNMAT PLUS TECHNOLOGY™, Cradle Comfort™ |
| Pumpa: | Áno |
| Veľkosť (S/M/L): | M |
| Počet osôb: | 1 osôb |
| (cdm) Sezónnosť: | Zimné, Jeseň, Jar, Letné |
| Dĺžka: | 1830 mm |
| Hrúbka: | 9 cm |
| Šírka: | 520 mm |
| Rozmery po zložení: | 23 x 17 cm |
| Hmotnosť: | 615 g |
| Upozornenia: | Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material., Store in a dry place to prevent mould and material damage., Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources., Do not use sharp tools near the mattress., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
