Matrac Exped Ultra 1R Duo M
Kód: MACEXDDMU0078Podrobný popis
Matrac Exped Ultra 1R Duo M| Obsah balenia | Spacia podložka, úložný vak, pumpa, opravná sada |
| Použité technológie | Cradle Comfort™, Airmat Technology™ |
| Tvar | Mamička |
| Pumpa | Áno |
| Materiál | TPU laminát, Recyklovaný ripstop polyester 20D |
| Certifikáty | Bluesign |
| Veľkosť (S/M/L) | M |
| Počet osôb | 2 osôb |
| (cdm) Sezónnosť | Letné |
| Farba | Zelená |
| R-Value | 1,8 |
| Dĺžka | 1830 mm |
| Rozmery po zložení | 20 x 12,5 cm |
| Šírka | 1050 mm |
| Hmotnosť | 740 g |
| Upozornenia | Do not use sharp tools near the mattress., Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material., Store in a dry place to prevent mould and material damage., Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| EAN: | 7640423641256 |
| Obsah balenia: | Spacia podložka, úložný vak, pumpa, opravná sada |
| Použité technológie: | Cradle Comfort™, Airmat Technology™ |
| Tvar: | Mamička |
| Pumpa: | Áno |
| Materiál: | TPU laminát, Recyklovaný ripstop polyester 20D |
| Certifikáty: | Bluesign |
| Veľkosť (S/M/L): | M |
| Počet osôb: | 2 osôb |
| (cdm) Sezónnosť: | Letné |
| Farba: | Zelená |
| R-Value: | 1,8 |
| Dĺžka: | 1830 mm |
| Rozmery po zložení: | 20 x 12,5 cm |
| Šírka: | 1050 mm |
| Hmotnosť: | 740 g |
| Upozornenia: | Do not use sharp tools near the mattress., Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material., Store in a dry place to prevent mould and material damage., Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
