Matrac Exped Ultra 1R LW
Kód: MACEXDDMU0077Podrobný popis
Matrac Exped Ultra 1R LW| Obsah balenia | Spacia podložka, úložný vak, pumpa |
| R-Value | 1,8 |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Použité technológie | Cradle Comfort™, Airmat Technology™ |
| Farba | Zelená |
| Certifikáty | Bluesign |
| (cdm) Sezónnosť | Letné |
| Pumpa | Áno |
| Materiál | TPU laminát, Recyklovaný ripstop polyester 20D |
| Počet osôb | 1 osôb |
| Veľkosť (S/M/L) | LW |
| Šírka | 650 mm |
| Hmotnosť | 485 g |
| Rozmery po zložení | 27 x 10,5 cm |
| Dĺžka | 197 mm |
| Upozornenia | Store in a dry place to prevent mould and material damage., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature., Do not use sharp tools near the mattress., Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources., Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| EAN: | 7640423641218 |
| Obsah balenia: | Spacia podložka, úložný vak, pumpa |
| R-Value: | 1,8 |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Použité technológie: | Cradle Comfort™, Airmat Technology™ |
| Farba: | Zelená |
| Certifikáty: | Bluesign |
| (cdm) Sezónnosť: | Letné |
| Pumpa: | Áno |
| Materiál: | TPU laminát, Recyklovaný ripstop polyester 20D |
| Počet osôb: | 1 osôb |
| Veľkosť (S/M/L): | LW |
| Šírka: | 650 mm |
| Hmotnosť: | 485 g |
| Rozmery po zložení: | 27 x 10,5 cm |
| Dĺžka: | 197 mm |
| Upozornenia: | Store in a dry place to prevent mould and material damage., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature., Do not use sharp tools near the mattress., Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources., Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
