Matrac Exped Ultra 6.5R LW
Kód: MACEXDDMU0084Podrobný popis
Matrac Exped Ultra 6.5R LW| Obsah balenia | Spacia podložka, úložný vak, pumpa, opravná sada |
| Pumpa | Áno |
| R-Value | 6,9 |
| (cdm) Sezónnosť | Zimné, Jeseň, Letné, Jar |
| Počet osôb | 1 osôb |
| Farba | Zelená |
| Veľkosť (S/M/L) | LW |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Použité technológie | SYNMAT PLUS TECHNOLOGY™, Cradle Comfort™ |
| Certifikáty | Bluesign |
| Materiál | TPU laminát, Recyklovaný ripstop polyester 20D |
| Šírka | 650 mm |
| Dĺžka | 197 mm |
| Hmotnosť | 590 g |
| Rozmery po zložení | 27 x 12 cm |
| Hrúbka | 9 cm |
| Upozornenia | Store in a dry place to prevent mould and material damage., Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material., Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources., Do not use sharp tools near the mattress., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| EAN: | 7640423641379 |
| Obsah balenia: | Spacia podložka, úložný vak, pumpa, opravná sada |
| Pumpa: | Áno |
| R-Value: | 6,9 |
| (cdm) Sezónnosť: | Zimné, Jeseň, Letné, Jar |
| Počet osôb: | 1 osôb |
| Farba: | Zelená |
| Veľkosť (S/M/L): | LW |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Použité technológie: | SYNMAT PLUS TECHNOLOGY™, Cradle Comfort™ |
| Certifikáty: | Bluesign |
| Materiál: | TPU laminát, Recyklovaný ripstop polyester 20D |
| Šírka: | 650 mm |
| Dĺžka: | 197 mm |
| Hmotnosť: | 590 g |
| Rozmery po zložení: | 27 x 12 cm |
| Hrúbka: | 9 cm |
| Upozornenia: | Store in a dry place to prevent mould and material damage., Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material., Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources., Do not use sharp tools near the mattress., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
