Matrac Exped Ultra 6.5R M
Kód: MACEXDDMU0082Podrobný popis
Matrac Exped Ultra 6.5R M| Obsah balenia | Spacia podložka, úložný vak, pumpa, opravná sada |
| R-Value | 6,9 |
| Materiál | Recyklovaný ripstop polyester 20D, TPU laminát |
| Veľkosť (S/M/L) | M |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Pumpa | Áno |
| Počet osôb | 1 osôb |
| Certifikáty | Bluesign |
| Použité technológie | SYNMAT PLUS TECHNOLOGY™, Cradle Comfort™ |
| Farba | Zelená |
| (cdm) Sezónnosť | Zimné, Letné, Jeseň, Jar |
| Hmotnosť | 440 g |
| Rozmery po zložení | 23 x 11 cm |
| Dĺžka | 1830 mm |
| Šírka | 520 mm |
| Hrúbka | 9 cm |
| Upozornenia | Do not use sharp tools near the mattress., Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material., Store in a dry place to prevent mould and material damage., Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| EAN: | 7640423641362 |
| Obsah balenia: | Spacia podložka, úložný vak, pumpa, opravná sada |
| R-Value: | 6,9 |
| Materiál: | Recyklovaný ripstop polyester 20D, TPU laminát |
| Veľkosť (S/M/L): | M |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Pumpa: | Áno |
| Počet osôb: | 1 osôb |
| Certifikáty: | Bluesign |
| Použité technológie: | SYNMAT PLUS TECHNOLOGY™, Cradle Comfort™ |
| Farba: | Zelená |
| (cdm) Sezónnosť: | Zimné, Letné, Jeseň, Jar |
| Hmotnosť: | 440 g |
| Rozmery po zložení: | 23 x 11 cm |
| Dĺžka: | 1830 mm |
| Šírka: | 520 mm |
| Hrúbka: | 9 cm |
| Upozornenia: | Do not use sharp tools near the mattress., Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material., Store in a dry place to prevent mould and material damage., Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
