Matrac Exped Ultra 8R M
Kód: MACEXDDMU0085Podrobný popis
Matrac Exped Ultra 8R M| Obsah balenia | Spacia podložka, úložný vak, pumpa, opravná sada |
| Certifikáty | Bluesign |
| Materiál | TPU laminát, Recyklovaný ripstop polyester 20D |
| Pumpa | Áno |
| Použité technológie | SYNMAT PLUS TECHNOLOGY™, Cradle Comfort™ |
| Farba | Zelená |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Počet osôb | 1 osôb |
| Veľkosť (S/M/L) | M |
| (cdm) Sezónnosť | Letné, Jeseň, Jar, Zimné |
| R-Value | 8,8 |
| Hrúbka | 9 cm |
| Hmotnosť | 560 g |
| Dĺžka | 1830 mm |
| Šírka | 520 mm |
| Rozmery po zložení | 23 x 12,5 cm |
| Upozornenia | Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature., Do not use sharp tools near the mattress., Store in a dry place to prevent mould and material damage., Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material., Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| EAN: | 7640423641416 |
| Obsah balenia: | Spacia podložka, úložný vak, pumpa, opravná sada |
| Certifikáty: | Bluesign |
| Materiál: | TPU laminát, Recyklovaný ripstop polyester 20D |
| Pumpa: | Áno |
| Použité technológie: | SYNMAT PLUS TECHNOLOGY™, Cradle Comfort™ |
| Farba: | Zelená |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Počet osôb: | 1 osôb |
| Veľkosť (S/M/L): | M |
| (cdm) Sezónnosť: | Letné, Jeseň, Jar, Zimné |
| R-Value: | 8,8 |
| Hrúbka: | 9 cm |
| Hmotnosť: | 560 g |
| Dĺžka: | 1830 mm |
| Šírka: | 520 mm |
| Rozmery po zložení: | 23 x 12,5 cm |
| Upozornenia: | Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature., Do not use sharp tools near the mattress., Store in a dry place to prevent mould and material damage., Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material., Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
