Nafukovacia matrac Outwell Classic Double čierno-sivá
Kód: MACOUWDMU0001Podrobný popis
Nafukovacia matrac Outwell Classic Double čierno-sivá| Farba | Šedá, Čierna |
| Počet osôb | 2 osôb |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC), Velúrové |
| Maximálne zaťaženie | 300 kg |
| Počet vzduchových trysiek | 1 |
| Hmotnosť | 2,7 kg |
| Rozmery po zložení | 25 x 30 x 8 cm |
| Šírka | 1300 mm |
| Dĺžka | 1850 mm |
| Hrúbka | 20 cm |
| Upozornenia | Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature., Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material., Store in a dry place to prevent mould and material damage., Do not use sharp tools near the mattress. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| EAN: | 5709388128379 |
| Farba: | Šedá, Čierna |
| Počet osôb: | 2 osôb |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Materiál: | Polyvinylchlorid (PVC), Velúrové |
| Maximálne zaťaženie: | 300 kg |
| Počet vzduchových trysiek: | 1 |
| Hmotnosť: | 2,7 kg |
| Rozmery po zložení: | 25 x 30 x 8 cm |
| Šírka: | 1300 mm |
| Dĺžka: | 1850 mm |
| Hrúbka: | 20 cm |
| Upozornenia: | Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature., Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material., Store in a dry place to prevent mould and material damage., Do not use sharp tools near the mattress. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
