Penová karimatka Exped Flex 1,5R LW
Kód: MACEXDDMU0074Podrobný popis
Penová karimatka Exped Flex 1,5R LW| Farba | Zelená |
| Model | Madrac |
| Typ produktu | Cestovná podložka |
| Skladacia konštrukcia | Áno |
| Materiál | Pena |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Šírka | 650 mm |
| Výška | 18 mm |
| Dĺžka | 1970 mm |
| Hmotnosť | 475 g |
| Rozmery výrobku | Veľký |
| Upozornenia | Use in accordance with the manufacturer's instructions., Store in a dry place, away from direct heat. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| EAN: | 7640423641171 |
| Farba: | Zelená |
| Model: | Madrac |
| Typ produktu: | Cestovná podložka |
| Skladacia konštrukcia: | Áno |
| Materiál: | Pena |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Šírka: | 650 mm |
| Výška: | 18 mm |
| Dĺžka: | 1970 mm |
| Hmotnosť: | 475 g |
| Rozmery výrobku: | Veľký |
| Upozornenia: | Use in accordance with the manufacturer's instructions., Store in a dry place, away from direct heat. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
